Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ücretsiz Muhabbet Mobil Odaları www.Gurbetcafe.Net


Ücretsiz Muhabbet Mobil Odaları

Sohbet de ücretsiz sohbet yapmak sohbeti tam muhabbete yada, tam eğlence şölenine dökmek herkesin harcı değildir. Sohbet de eğlenmenin tek farkı neşeli insanlar veya neşesiz insanlar olarak ikiye ayrılırlar. Buna pozitif ve negatif olarak eşlik ederler.

Buna ise karışılmaz. Herkesin sohbet anlayışı ve tutum tarz düşüncesi kendine has bir bulgu dur. Bazılarında olan çok matraklık bazısında olmaz. Olmadı diye onu yargılamak kimsenin de haddi olmaz. Buna yargısız infaz denir. Biz buna buna karışmak gibi lükse sahip değiliz.

SERİ SOHBET ODALARI

Chat ücretsiz sohbet yapmak için üyelik siz ve ücretsiz olarak sizlere  http://www.Gurbetcafe.Net sohbet odalarımızın aralıksız SERİ SOHBET ODALARI olanı için kolları sıvayan sayın sunucu sahibimiz bizim için her zaman işinin başında olması ile sohbet odalarının seri ve akıcı olmasını sağlamaktadır.

Dile gelen her söze bakmak gereksizdir. düşünce olarak düşünce tarzına önem vermek herkesin ortak akıl dediğimiz dürtüsüne sahip olmalıyız. Ortak düşünce olmasa dahi saygı da kusur etmek kendimize saygısızlıktır..

Muhabbet eden herkes ortama uyum sağlayamaz. Ortamda uyumsuzluk yapmak sevimsiz bir insan olarak bizi belirler. Buna engel koymalıyız. Uyumsuzluk olmamalı.Herkes uyumda karşısında olana uymak aşamasında üzerine düşeni dikkat ederek etmeli.

SOHBET ODALARI ile chat ederken tarzımızda anlayışa önem verenler uyumsuzluk olanlarda daha çok olduğu için uymada sorun yaşayanların alacağı isim uyumsuz insan olarak kalır ve kimse tarafından sevilmez ve benimsenmez.

Buna istinaden anlatmakta olduğumuz sohbet , uyumumuzu en güzel şekilde yapmaya özen göstermek uymayana uyarı ihtarı vermek admin aop sop olarak düşecek tir.

MOBİLDEN SOHBET YAPMAK

MOBİL SOHBET ODALARI üzerinden sohbet yapmaya düşkün olanlar her gün ücret ödemeden seri şekilde sohbet yapmaya gelirler. Mobil den sohbet yapmak bakıyorum bazen bazısında zoraki gelir. Bazısı ise mobil den sohbet yapmayı daha çok sever.

Bu ise kişilik ve alışkanlık meselesidir. Bu doğal olarak yapılsa’da tüm ayarlar mobil telefon , bilgisayar olarak düzenlemesi tam yapıldığı için her iki yönden gelenler sorun yaşamazlar.

Sorunsuz, üyelik siz , ücretsiz olan chat sohbet , muhabbet sohbet , sohbet odaları olarak sislere seslendiğimiz yazımızın yazılı olanından sizlere buradan iyi sohbetler , iyi günler dilerken , başta sağlık , akabinde aile , sonrasında sanal olarak yaşadığımız hayatınızın mutluluk dolu olmasını temenni ederiz.

Sevgi den yana ne bekletiniz var ise http://Gurbetcafe.Net ailesi olarak sizlere yaşamanız dileklerimiz ile dost hane olarak esenlikler diliyoruz.

Ücretsiz Muhabbet Mobil OdalarıBir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet