Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Final Ücretsiz Sohbet Chat Gurbetcafe.Net


Sohbet Final Ücretsiz Sohbet Chat

Sohbet final ederse bu sohbet in o gün bitmesi yarına tekrar başlaması demektir. Sohbetler final vermesi bazen çok üzüntü verir. Buda sohbet final etmese keşke sözü ile bizi hep beraber karşı karşıya götürür.

Doğamız yapısı ile biz http://www.Gurbetcafe.Net beraberce ortaklaşa paylaşımı severiz. Paylaşımcı olmak , paylaşmak hepimizi biraz duygusal , bir hüzün ile karşılaştırır.

Gün gece beraber olanlarının ayrılması sohbetler ile eğlenmek gün geçirmek çok güzel duyguya değer. Her zaman aynı olmayan bu durum bazen değişkenlik gösterebilir. Güzel bir gün ile beraber aynı ortam da bizi temsil eden dostlar varsa bize değer katarlar..

SİZ BİZ DEMEDEN BİZE EN ÇOK KİMLER YAKINLIK EDER

Bize kendisine en çok yakınlık eden duygusal olarak en iyi anlaşmakta olduğumuz bize yakınlık eder. Bu yakınlıkta sohbet dostça , arkadaşça devam eder.

Güzel paylaşımlar ederek bize yakınlık eden kişiyi göremezsek çok fazla özleriz. Çünkü içimize işlemiştir sevgisi , içimize dokunmuştur varlığı. Bu neden ile çok özleriz.

Çok hasret duyarız. Zaman geçmez göremediğimiz de , hasret bitmez kavuşamadığımız da. Bu yüzden bizi en çok gönülden kalpten bağlı olanlar en çok özler.

Bizi özleyenlerin değeri kalpten yürekten biz onlara dokunulmak bir hak olarak sevgi koruması ederiz. Kimse sohbet odalarında üzmesin isteriz. Bizim değerlimizdir o çünkü.

Sohbetçi olmayı herkes beceremez. Herkes sohbeti seviye içerisinde sürdüremez. Bu bende ile sohbet olmak için önce kalitenize , sonra duruşunuza dikkat etmelisiniz.

Dikkatsiz bir kişi sohbet ci olamaz. Olgunluk vasfı taşımayan sohbet odalarında sohbet etmese daha iyi olurdu deriz biz. Bunun için onunla konuşmak istemeyiz. Bize akışı başında sohbet lazım.

Örnek olan , sözünde duran , herkesi kendisine yakın tutan anlayışlı sohbet bize lazım. Gayret ederek edilen sohbet ortamını kimsenin kendi egosu için bozmak hakkı yoktur. Düşüncelerde öz güvenli bir sohbet yatkınlığı yoksa , sohbetde girişi olmamalıdır.

Sohbet kalitesi bizim doğal olarak aradığımız eşsiz bir yudum ile sergilenen seviye ile olan dır. Kimsenin egosunda kimse olamaz. Art niyet kimseye yakışmayan dır. Sizler sohbet ederken doğal olarak uyuma dikkat ederek muhabbet kurarak örnek olmalısınız.

Sizin ile beraber gelen arkadaşlarınıza örnek olursanız onlarda size uyarak kaliteye düzene uyarak sohbet ederler. http://Gurbetcafe.Net Sizler bizim için önemlisiniz. Sizlere iyi günler diler iyi sohbet dileriz.Toplam 4 Yorumlar
Hakan

Selam güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık başarılar

NaZaR

Admin arkadaşımızın yüreğine sağlık gönlümüzden geçenleri kaleme dökmüş emeğine yüreğinize sağlık huzurlu dostça bır ortam keyifli sohbetlerimiz olsun...

PiRLaNTa

Yolunuz açık olsun kalitali insanlar candan dostum ve arkadasliginiza canayakinliginiza hayran olmamak elde değil

kerim

emeginize saglık çok güzel olmuş

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet