Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Gurbet Sohbet Gurbet Chat Odaları Gurbetcafe.Net


Gurbet Sohbet Gurbet Chat Odaları

Mobil telefonların aranılan olanı cet muhabbet ve hayalimsin dediğimiz tek sohbet muhabbet http://www.Gurbetcafe.Net bizim ekranlarımızda. Peki siz sohbet etmek için neredesiniz.

Sohbet mobil chat odaları olarak yapılan diyalog belkide hayatlarımızda yok. Bu neden ile aramaları ve konuşmaları skpye aracılığı ile mobil sohbet alanı üzerinden uygulamaya alarak yapmaktayız.

SANAL SEVGİ SANAL ORTAM

Sanal sevgi alanında sanal ortam da olmak adına beraberce yapılan sohbet de olma azmi ve isteği her alanda vardır. Günden güne değilen gelişmeler , entrikalar , asklar , tutku dolu sohbetler arayışı bizim mekan da son buluyor.

Laz sohbetleri , Kürtçe , İngilizce olarak kendi aramızda edilen sohbetlere tamamı ile Türkçe sohbet diyoruz. Türkçe sohbet etmek nedense en çok aranılan Türk sohbetlerinde vardır.

Günün atmosferleri , hayatın getirdikleri , zamanın kayıplarını yaşadığımız gerçek hayat ta sanal ortamda aynıdır. Sanalda en çok sevdiğimizi kayıp etme acısı real ortamdaki kadar bazen acıtmaktadır.

Bu neden ile kayıp etmeden önce iyi düşünmeli ve ona göre bir yaşam felsefesi sürdürmeliyiz. Bizim buradaki amacımız tamamen kendi prensip meselemiz olmamalıdır. Disiplin şart , kural ise esastır.

Esaslı bir sohbet ile atılan bağlarda gelinen noktada sizlere akıl vermek gibi olmasın ama hoşgörü bizi biz yapan en temelli unsurdur . Temeli sağlam bina nasıl yıkılmaz. Sağlam yalansız bir dostluk , ask ta öyle asla bozulmaz.

Beraberliklerde yalansızlık en kaliteli prensiptir. Bu prensipte olan herkes kazanmaya aksini iddaa eden ise Malesef ki kayıp etmeye mahkumdur Dostluk arkadaşlık ask ve beraberlik konusunda titiz olmanızı sizlerden rica ediyoruz.

KALİTELİ SOHBET MUHABBET ODALARI

Kalite kontrol den geçen her şey nasıl birinci sınıf ise , kaliteli , otoriter , disiplin düzeyi yüksek olan kişide birinci sınıf biri olarak herkes tarafından bilinir. Bu neden itibari ile sizlerin kaliteden ödün vermeyerek sohbet etmenizi dileriz.,

Günün her anında aramızda yer almaya çaba gösteren ve sunucu sahibimize bu konuda sohbet odalarımızda destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. http://Gurbetcafe.Net Bizim amacımız dost hane bir mekanda arkadaşça , dostça , kardeşçe beraberlikler içerisinde zaman geçirmeniz ve kendinizi iyi hissetmektir.

Buradan bu şekilde olan herkese hoşça sohbetler diyoruz. Sevgi ve saygı ile aramızda olan herkese tekrar hoş geldiniz der emek veren herkesi Alla’ha emanet ediyoruz..Toplam 2 Yorumlar
Sule

Günün her anında aramızda yer almaya çaba gösteren ve sunucu sahibimize bu konuda sohbet odalarımızda destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.Buradan bu şekilde olan herkese hoşça sohbetler diyoruz. Sevgi ve saygı ile aramızda olan herkese tekrar hoş geldiniz der emek veren herkesi Alla’ha emanet ediyoruz..

aSmiN

Samimi arkadaslik, dostluk ve aile ortami icin sizleri de bekleriz.

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet