Turk Sohbet Chat Odaları

ScanX ScanX     06-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Turk Sohbet Chat Odaları     53 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

 

Turk Sohbet Chat Odaları

 

Türk sohbet odaları mızın türkiye sohbet odalarının en eski sohbet salonumuzdan https://www.Gurbetcafe.Net den sizlere selamlar. Arkadaşlar , Türk sohbet odası ne demektir. Türk sohbet odası neyle hitap almıştır. Sizlere Türk sohbet odaları mızın açılımında konum olarak tez hazırlamak istiyoruz. Türk sohbet odaları her yöreden gelen ama sadece türkçe sohbet edilen aile sohbet odaları olarak Türkiye birinci seçilmiştir. Bizim burdaki amacımız türkçe sohbet etmek isteyen almanya , ingiltere , azerbaycan , rusya , avrupa , anadolu , portekiz , danimarka ve başka ülkeden gelen herkesi aynı çatı  altında türkçe sohbet etmek isteklerine öncü kuruluş olarak hizmet etmektir amacımız. Türkçe sohbet dil ve lisan olarak yabancı sohbet arkadaş larında özenerek konuşmaya çalıştığı görülmektekdir. Türkçe sohbet demek istediğimiz bunlar ile tabiki sınırlı deil. Bizim türkçe sohbet sunucumuz sizlere sınırsız sohbet odaları olarak en eski sohbet evi olarak zaten tüm sohbet odaları arasında revaçtadır. Bizler sizlere teminat veririz ki sohbet muhabbet kanalımızda tamamen asayiş hakimdir. Saygısız bir kişi veya kişiler bizim mekan da bulunamaz uzaklaştırılırlar. Kanal düzenini sağlayan admin sop ve oplara burada çok görev düşmektedir. Türk namı , Türk ünvanı tüm dünyaya tam manası ile yaygındır. Bizler Türk , örf adetlerine değer verenler olarak nereye gidersek gidelim Türkçe olarak şivemizden asla vazgeçmeyiz. Her yöremizin kendine özgü dil şivesi vardır. Karadeniz , ege , marmara , akdeniz , içanadolu , batı ve daha diyemedğimiz her yörenin kendi dil lisanı vardır. Bazısı şiveli konuşanları sohbet edenleri çok severler. Şive demek aslımızı , neslimizi hala bu günlere tarihsel olarak hala taşımaktayız. Tarihimiz bizim için olmassa olmaz , aslımız ise asla inkar edilemez kadar değerimizdir. Bundan dolayı Türk sohbet odalarında herkes kendi şivesince sohbet ediyor. Bazen sohbet akışına baktığımızda yabancı ülkelere giden hemşeri lerimiz gelmektedir. Yabancı ülkede çektikleri hasret , özlem , sıla sohbet lerini az da olsa Türk sohbet odalarımızda hafifletme çabası içerisine girerler.

 

PROFOSYONEL SOHBET ÇİLER İLE SOHBET

 

Profosyonel sohbet arkadaşlarda sohbet sınırsız sohbet , doludizgin sohbet olarak akıcıdır. Nerde ne diceklerini sohbet kanalında en iyi onlar bilirler. Yıllarını sanal sohbet odarına veren Profosyonel sohbetci arkadaşlar olgun sohbet ederler. Nedenine değinmek gerekirse eğer , çünkü sanalı (a) dan (z) ye ezbere etmişlerdir. Kim ne diyecek , sohbet ne yöne akacak onu en iyi şekilde eskisohbetci ler çok iyi bilirler. Eski sohbet arkadaşlarından yardım istemek sizin de yenisohbet arkadaşları olarak bilgilenmenize fayda sağlayacaktır. Profosyonel sohbetci arkadaşlar ile şahsen olmak da fayda vardır. Her zaman sözü nü bilen , sözü yerli yerinde diyendir söz sahibi olan.Sizlere buradan serisohbet eden profosyonel arkadaş lar ile tanışmanızı önerir iyi günler dileriz. https://www.GurbetCafe.Net Ailesi olarak Sağlık ve mutlu günler sizler le olsun. Hoşça ve dostça kalın sohbet ailesi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.