Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Gurbetcafe Sohbet Muhabbet gurbetcafe.Net


Gurbetcafe Sohbet Muhabbet

Gurbetin hasret kokan , hasretin ise ölem dolu yanına son vermeye geldik. Chat  ile Sohbetin adını tüm dünya ya ve Türkiye geneline duyurmaya ant içtik.

El ele verdiğimiz , kalpten çıkılan bu yol bize eşlik eden küçük , büyük herkese buradan sohbet burada derken çok teşekkür ediyoruz. http://www.Gurbetcafe.Net Haddini bilenlerin , dost olanların , kalpten sabit duranların mekanın dasınız.

Sizlere söylemek istediğimiz tek şey hayat gelip geçicidir. Aslımız ise kalıcı. Bu neden itibari ile aslını örfü adetlerini unutmayanlar dan olmamızı buradan sohbet odalarımızdan sizlere tavsiye ediyoruz.

KALPLERDE MUHABBET KURMAK

Kalplerde olmak , muhabbet kurmak chat alem de tam maması ile sohbet esasına göre uyumludur. Kurallar içerisinde olan gurbete hasret sohbetler , sılaya duyulan duygular, hayata atışan atılan adımlar ile bazen buruk bir sohbet ile ortaya çıkar..

Genel yapısı ile sohbeti sevenlere hasreti açtığımızda sohbet akılı değişir ve sohbet sılaya , gurbete dair bir konu ile ortaya çıkar. Sanal alem de chat ile ortaklaşa gelinen noktada sanal alemlerden olan yurt dışı vatandaşlarımızın Türkiye ye özlemi gözler ile görülecek kadar içten ve doğaldır.

Gözlerde dolan buğusu o hasret sözlerinden haşlar bazen akmak istercesine sıla ya doğru akarken anne baba özlemi bazısında hat safhalarda dır.

Sanal alemin kalitelisi olan muhabbet odaları tüm alanı ile büyük bir sunucuya sahiptir. Bu sunucu sizlere hizmeti sohbet duruşunuzu genişletmek adına epeyce bir aktif eder. Güzel kapsamda olduğumu google de bizi takipte ederek görenler Makalelerimizi okur ve oradan kendilerini fikir edinirler.

SOHBET MOBİL ODALARI

Bizler her gün farklı bir Ad Ve isim altında sizlere makale yazarak en doğru olanı anlatmaya çalışırken sizlerde bize doğal olan ne varsa anlatmanızda fayda olacaktır. Duruşumuz neyse hayatımız o yönde ilerleyeceği için su akar yolunu bulur misalini size buradan belirtmek isterim.

Benimle ve sizin ile beraber sohbet eden herkese burada olmalarını istediğimiz delice sohbetlerin dönüm noktası olmasını istediğimiz her alanda sohbet ederiz. Günün en sitresli anına denk geldiğimiz arkadaşımıza destek yaptığımız sürecek kendimizi mutlu sohbeti olarak hissederiz.

Umarız sizler mutlu chat olarak başlattığınız dostça sohbetinizi ebedi olarak sürmenizi dileriz. http://Gurbetcafe.Net

Kalp , can, akıl , huzur , duruşta tek mantık olarak değil karşılıklı mantıkta olmanız sizin ve arkadaşınızda hayrına olacaktır . Sevgi ile kalın can dostlarToplam 3 Yorumlar
zümra

Kalplerde olmak , muhabbet kurmak chat alem de tam maması ile sohbet esasına göre uyumludur. Kurallar içerisinde olan gurbete hasret sohbetler , sılaya duyulan duygular, hayata atışan atılan adımlar ile bazen buruk bir sohbet ile ortaya çıkar..gurbetten sevgilerr iyiki varsınız cok hoş ortam sohbetler harika emegineze tşk ederim

Sima

Eğlencenin adresi , dostluğun tek yeri....

zeynep

Huzurlu bir sohbet icin sizlerde buyrun

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet