Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Elazığ Sohbet Odaları | Gurbetcafe.Net Elazığ Chat Odaları


Elazığ Sohbet Odaları | Gurbetcafe.Net Elazığ Chat Odaları

Elazığ Sohbet Odaları

Elazığ Sohbet Odaları muhabbet chat yeri , Türkiye alanında olan muhabbet yapmanın güzel sohbet alanı , sohbet yerinde aradığınız her ne var ise burada dediğimiz kalıcı sohbet. Arkadaşlar şimdiden her kese iyi günler dilerken daimi olan sohbet odalarımızın Elazığ sohbet odalarına hoş geldiniz. Burada bizim olma amacımız isminden anlaşıldığı üzere sohbet kurmanız ve beraberinde Elazığ halkı ile tanışmamız için olanak sağlamaktadır. Bizim mekan işte bu vesile ile net için birebir kesintisiz sohbet imkanını sizlere sunuyor. Elazığ bir ka yıl önce yaşadığı deprem ile derinden sarılmış ve bunu tüm Türkiye halkı olarak derinden hissetmiştim.

Bizim burada söylemek istediğimiz bir söz var ise oda şudur. Allah bir daha deprem  Elazığ halkın ve bizlere yaşatmasın. Deprem yaralarının sarılığı ama izinin hala insanında kaldığının farkındayız . Elazığ ili nüfus oranı ile kendine ait alışkanlıklarına bağlı örf adetleri ne has bir yaşantı sürdürmektedir. Oradan sohbet odalarımıza gelen sohbetçi arkadaşlarımız ile yoğunluk olarak karşılaşmaktayız. Bu yüzden gelen dostları güle yüz ile , gideni ise tekrar gelmesi için tebessüm ve selamet ile uğurlayanım. Kimse soğuk sohbetçi isteme. Bu yüzden sıcak kanlı olalım. Sohbet ederken kimseyi kırmadan sohbet düzenini bozmayalım.

Elazığ Chat

Bizim kendimize yapılmasını istemediğinizi başkasına yapmadan sohbet edelim. Kalıcı sohbet bu şekilde yerini alır ve yerli sohbet olur. Yerli yerinde sarf etmek kişinin en güzel sohbet anlayışı olacaktır. Kırmak incitmek insanı hor görmek aşalanmak insanın insanı duygularına Allen saldırıdır. Saldırganlık eden kişinin yeri sohbet mekanımız da olmaz bunu herkesin bilmesini altını çizerek belirtmek isteriz. Adminlik alan arkadaşlar bunu bizzat uygulamaya alır ve sohbet yerinden uzaklaşmasını sağlar.

Bu tabi ki kimsenin istemeyeceği durumdur ama kişi kişinin haklarına saldırganlık edemez. Bu yüzden sakin ve seçkin sohbetçi olun olur’mu. Bizler bir arada böyle rahat oluruz. Güzel bir günü İnşaa ederken daima sevecen güler yüzlü insanın ruhuna işleyen sözler , hayata dair izler bırakalım. Gelip geçici olan su hayatta bazen kırılması bile kaybetme korkumuz vardır. http://www.Gurbetcafe.Net odaları diyerek sizlere iyi günler dilerken sağlık , huzur mutluluk sizler ile beraber olsun. Hoşça ve dost kalın sevgili sohbet ailesi ve saygı değer dostlar.

Elazığ Sohbet Odaları | Gurbetcafe.Net Elazığ Chat OdalarıToplam 2 Yorumlar
Sezen

AMAN TANRIM! Bu harika. Ben gerçekten takdir ediyorum o~ Sana sadece benim bildiğim bir sır üzerine kendi gizli yöntemlerimi anlatabilir miyim? ve gerçekten öğrenmek istiyorsanız? Bana gerçekten inanmalı ve inanmalısın nasıl sohbet edilgini görmek istiyorsan gurbetcafe.net sitemize gel :)

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet