Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Dostluk Arkadaşlık - Sohbet Chat Odaları - Gurbetcafe.Net


Dostluk Arkadaşlık – Sohbet Chat Odaları

Dostluk Arkadaşlık

Tümüyle baktığımızda sizlere gecikmeksizin yazdığımız arkadaşlık ve dostluk adına olan makalemizde herkesin anlamasına vesile olarak gecikmeden unut verici anlatımlara bakalım. Fakat kesinlikle biz barışçıl olmalıyız. Bunu sizlere anlatırken ne diyoruz günlerdir saygı sevgi ile beraber yol katkı edelim. Biz aileyiz diyoruz. Beraberiz diyoruz. Bizim alt yapımızda inanın dost hanelik olmasa bizler aynı ortamda sohbet başlamadan ayrışırdık.

Tabi ki bu neden olur sebepleri nedir. Beraberce buna değinelim. Herkesin önceliği masumiyet ise bazı masumlar bedel öder. Her anlamda etkili şekilde düşünmek gerekir. Düşünceleri arkadaşlar gölge etmeyelim. Bu durumda bugün bir içinde yer alalım. Gördüğümüz kadar sizlerde beraberliğe muhtaç sevgiye aç saygıya ise önem veriyorsunuz.

Eleştiri yapmak lazım. Eleştiriler bizi doğu olmaya objektif olarak dolayısı ile ne yapacağız onu konuşabiliriz ve sorabiliriz. İçer den ve dışardan bize yanlış öngörü edenler olacak haliyle. Ama kimseye haksızlık etmeden  her görüşmede olgunluk ederek konuşmalara devam ederek bunları sislere paylaşalım.

Sohbet Chat Odaları

Şimdi biz buradan konuşurken alınan karar ve sonrasında yapmamız gereken tüm bunlar belli bir şekilde çözüm eder mi bunu konuşmamız lazım ve konuşacağız. Yanlış imalar ifadeler karşı tarafa sert tutumlar karşıdan gelecek olan sizlerin derecesini bilememekten dolayı çıkacak olan tartışmalara meyil vermeyelim.

Her noktada sözümüz geçsin. http://www.Gurbetcafe.Net Her anda biz bir olalım. Bölge bölge değil her an dürüstlükten yana herkese karşı olumlu ve ılımlı olalım. Kontrolden çıkan sizlerin bizi yıpratıcı olanlar kadar bizi de yıpratır unutmayın. Kişisel hasarlar insanın içini dışını hayat yaşam standardını zorlar.

Bu neden ile kimseyi zora koymadan yaklaşım edelim ve herkesin gözünün üzerinizde olduğunu unutmayın. Az önce de dediğimiz gibi biz bir aileyiz. Doğrusu eğrisi hepsi bizimdir. Hatasız insan olmaz terimi ile hataya meyil ve kusur vermeyelim.

İnsanı olarak insanı doğrultuda en iyi şekilde yaklaşımda sergileme edelim. Yüz akımız bizim insanlara olan iyi niyet besliyor olmamızdır arkadaşlar. http://Gurbetcafe.Net Dostluk Arkadaşlık Odaları olarak sizlere iyi günler diler en kötü günleriniz neşe dolu, sevgi dolu günler geçmesi dileklerimizle.

Dostluk Arkadaşlık – Sohbet Chat OdalarıToplam 3 Yorumlar
SiNiPeR

guzel paylasım olmus tesekurler

KaLpSiZ

Sanal alemde gercek dostluklar gercek asklar sevgiseviye saygi Hepsi burda var siz değerleri dostlarimiz da bekleriz

aSmiN

En guzel arkadasliklar en guzel dostluklar burada kurulur. Guzel baslangiclara..

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet