Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Dost Chat Dostlar Mobil Sohbet Odaları Gurbetcafe.Net


Dost Chat Dostlar Mobil Sohbet Odaları

Dostlar chat yeri , dostluk adresinin merkez durağı , sohbet kapısının aralandığı mekan , hayatın en neşelisi olan cet sohbetin http://www.Gurbetcafe.Netsohbet rüzgarına hoş geldiniz.

Dostluk da sadık olanların sadık vasfındaki taşıdığı her şeye kendisinin gibi önem veren ve dostluk ta olan konuşmaları yolları ayrılsa da hala ilk gün gibi taşımalarına dostluk vefası denir.

Vefaya önem verenler dost arkadaşının sırrını asla başkasına değişmez o akabinde yaşamayı kendisine en önemli prensip ahlak meselesi eder. Prensipte anlaşamasalar da sırda mezar olmayı , dostluk da sadık kalmayı aileden veya yaşantısında saklamayı kendime özel sayar.

SOHBET ODALARINDA ÖZELE SAYGI

Özele saygı kişinin kendisine en büyük saygısıdır. Saygısız insandan ama saygı beklemektir kişinin kendisine bu alanda saygısızlığıdır. Burada altını çizmek istediğimiz çizgide, saygıda burada çok önemlidir. Bunun için saygıyı size etmeyeni siz kendi haline bırakmanız kendinize yapacağınız  iyi tutum ve davranış olarak kalır.

Bizim tavsiyemiz burada kendi çizginizi kimse için boz mamanız bu cizgiyi dümdüz olmasına her ne olursa olsun oluşumuna dikkat etmenizi dilememizdir. Dost sohbet cet de önemli olan sohbet ederken asayişe arkadaşlığa önem vermekten yana siz size düşünce ettiğiniz sürece o sohbet sohbetlerde rahatsız olmazlar.

Sohbetlerin bir arada olmasına saygı çok önemlidir. Burada yapmanız gereken şey dostluk ve arkadaşlıkta bize değeri biz etmesek başkalarından beklememiz aslında biraz tuhaf değil mi. Bu tuhaflıkta bizim bazen üstümüze yoktur.

Eğlenceli olayım derken kendinizi küçük düşürücü ortamlara girmemeyi deneyelim. Deneysel olarak baktığımızda herkes kendisine bakarak hareket etmeli . Verdiği izi aldığı geri dönüşümü insan kendisine doğru eder etmelidir.

SOHBET ODALARINDA GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşümde insan kendisini düşünmezse o ortamdan uzaklaştırmaktadır. Uzaklaşmak istemeyen kişi cet sohbetini asillikten yana kullanır. İleriye dönük bir ilişki bazen ask , bazen ise dostluktur. Yürek sızısı insana düşünce sohbet ederken akabinde chat, muhabbete, önem vermek önemi arz eder.

Potansiyel sohbet odalarında yüksek olanlar en çok sohbet ci olarak sevilen olarak bize iz bırakır İz bırakmak nelerdir diye sorarsanız tabi kide CET SOHBET MUHABBET ODALARI olarak BİZİM MEKAN odaların dadır.

http://Gurbetcafe.NetBizim mekanda özü sözü bir olanlardan olmanızı sizlere temenni ederken iyi günler iyi sohbetler dileriz. Kaldığımız yerden devam etmek üzere bugünkü makalemize son veriyoruz sevgili arkadaşlar.Toplam 2 Yorumlar
Nesrin

emeginiz icin tşklr cok mutlu oldum gurbbetn ülkemize sevgilirr sohbetiniz daim olsun

aSmiN

En samimi arkadasliklarin kuruldugu cok guzel bir ortam.

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet