Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

www.Gurbetcafe.Net Avrupa Mobil Sohbet Odaları


Avrupa Mobil Sohbet

Avrupalı olan herkese bol chat , ful sohbet , rakipsiz arkadaşlıklar , sohbet yerinde tam özgürce chat , cet muhabbet Türkçe diyaloglar dileriz arkadaşlar.

Avrupa’nın iç güdüsü , hasretin verdiği acı öyküsü bize anıları gözlerimizde , içimizde hüzünler doldurarak aklımıza getirir ki insanım ağlamaması imkansız olur.

http://www.Gurbetcafe.Net Gurbet adı belki insanların bazısına duymak İstemiyorsak  acı öyküleri , hasretleri akıllara getirir. O yüzden gurbet adını duymak asla bazıları istemez. Ama buna yapabilecek bir bazen olamaz.

GURBET’DE OLMAK SILAYA HASRET ETMEK

Gurbet’de olmak , sılaya hasret özlem duygulanmamak elde değildir. Özlem bazen oka dar derine işler ki o günü unutmak için belkide uyumak isteriz.

Dışarlar’da gezmek isteriz. Ama gurbetin her yanı yabancı , her yanı yabancı sohbeti doludur. Seslendiğimiz kişiler dilimizi anlamaz. Gurbette olan yabancılar dilimizi Türk Olarak kimse bilmez.

Hangi yana dönsek yabancı dil , yabancı insanlar bizim içimi Karat sa da yapacak bir’şey olmaz. Başımıza getirdiğimiz elimiz, içimize dolan hüzünlerimiz, Anlatamadığımız sözlerimiz bizi bizden alır.

Memleket hasreti , anne , baba özlemi deler de geçer içimizi. kardeşe duyulan özlem , Memlekete duyulan hasret oka dar derindir bazen. O anlarda kimseyi görmek istemez kimse ile sohbet dahi kurmak istemeyiz.

Ne acı değil mi arkadaşlar , evimiz , yurdumuz , memleket imiz, sevdiklerimiz uzakta nefes almak. Nefes siz kalmak belkide bir nevi budur.

İçimizin içimizde boğulması , sohbetlerin burada gurbet’de Türkçe olmaması içimizi acıtır , içimizi yakar. Derinden bir of sesi , derinden bir can sızısı içimizi deler geçer.

Gurbet hasret özlem duymanıza son vermek için arkadaşlar burada olmaktan bu nedenle itibari ile mutluyuz. Her zaman size destekliyoruz.

GURBET YERİ GURBET EVİ ODALARI

Güzel anılar , güzel yarınlar barındırmaya destek olmak amaçlı gurbet yeri , gurbet evi sanalda sizlere sunumunda en kalıcı chat sohbet odasını açarak anlattığımız tüm düşüncelerinize huzur katmaya geldik.

http://Gurbetcafe.Net Ailesi olarak Bizler Katılımcı olarak görüntülü sohbet , yazılı chat olarak sizlere sunum hazırladık. Yazılı ve görsel olarak cet sohbet için google choremo sunucularından fayda sağlamak İnternet sayesinde olacaktır.

İnternet kesintisi olmayan her yerden aramızda olmanız mümkün. Bunun için İnternet kullanıcılarına iyi sohbet dileriz. Makalemizin sonuna geldiğimiz şu anda sizlere sağlık neşeli gün , mutluluk daimi olsun efendim. Kalın sağlıcakla sevgili dostlar..Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet