Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Avrupa Chat Avrupa Sohbet Türkçe Sohbet gurbetcafe.net


Avrupa Chat Avrupa Sohbet Türkçe Sohbet

Avrupa , Avrupalıların chat odaları ve tek sohbet yerlerinden bir tanesi http://www.Gurbetcafe.NetSohbet odalarıdır. Dostça yapılan sohbet , kalp ten atılan imza , benimsin dediğimiz tüm arkadaş dostluklarda bağ kurmak demektir.

Kalpten gelmesi sohbet in o sohbet’de olanlara mutluluk verir. Doğaçlama olarak katılım edilen chat ve sohbetlerin net üzerinden olmasına google yardımcı olmaktadır. Yardım ve bilgi birikimimize google ile fayda sağlarız.

Tüm SOHBET MOBİL CHAT ODALARI ana merkezi  GOOGLE dir. Orada yazılan sohbet adresimiz ile bir arada olmamız bizim için eşsiz bir rüya ve hayal alemdir. Hayal aleminden çıkmak , reel ortam da buluşma ile sonlandırılır.

HAYAL ALEMLERİNDE BULUŞMAK

Buna reel de buluşma denir. Buluşmada yapışan sohbet , sohbette yaptığımız chat hakkında konuşmalar , kişiler hakkımda görüşler ile renklenir. Bazı kişiler sohbeti konuşmaz sadece iki kişi olarak kendileri hakkında özel muhabbet , cet , sohbet , muhabbet ederler.

Buda onların günün nasıl geçtiğinin farkında olanların farkına varmamalarını sağlar. Ayrılık vakti geldiğinde hüzünlenir sohbet. Yine bir özlem , yine bir hasret yoluna adımlar başlayacaktır, çünkü. Buda onların içlerinde hüzün , gözlerinde ise belirgin şekilde mahmurluk çöktürür.

Kişisel konuşmanın son bulması iyi anlaşan ask , dostları çok üzer. Ama yapacak bir şey bir şey olmadığından buluşma sonrasında sanal alem de SOHBET ODALARI genelinde ve özelinde devam ederler.

Buluşmada açılan konun tekrar dile getirilmesi , yaşanılan anıların göz önünde tutulması , yenilen yemek , içilen çayın kokusu na varıncaya kadar sohbet kanalında özelde yapılan canlandırılmasına CANLI SOHBET denir.

CANLI SOHBET ODALARI

Canlı sohbet hislerin cana işleyene denir. Kasıtlı olarak ortam germek, kasten can sıkmak isteyenlere buradan makale yazarınız olarak şunu söylemek isterim. Kimse kimsenin manen ruh ve huzur ortamını kaçıramaz.

Sohbet ve cet huzurunu kaçırana /zline nick şeklinde  çok yakışıyor. Uzaklaşınca anlar sıkılmak ve sıkmak ne demektir. Had ve hudutları bilmek herkesin aslı görevidir. Kurallar herkese geçerli oluyor.

Buna itirazı olan sunucumuzda şikayet paneli vardır. Oraya biz #operhelp adını koyduk. Oraya gelir şikayet neyse söylersiniz. Can sıkmak , insanı daraltmak , sohbet de huzursuz etmek kimsenin haddinde değildir unutmayalım.

Kurallara uyana buradan kaliteli sohbet dileriz. http://Gurbetcafe.net Sohbet odaları kanalımızda bulundukları için çok teşekkür ederiz. Kalın sağlıcakla sevgili sohbet ailesi ve saygı değer dostlar..Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet