Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Turk Sohbet, Turk Chat - Gurbetcafe.Net - Sohbet Odaları


Turk Sohbet, Turk Chat – Gurbetcafe.Net – Sohbet Odaları

Turk Sohbet

Turk Sohbet Odaları türk chat üzerine daimi sistemden faydalanmanız için , turksohbet yeri ve turkyeri sohbet odaları olmaktadır. Türk halkı olarak Türkçe sohbet etmekteyiz. Sohbet odalarımızda bazılarında İngilizce ,veya değişik dilde sohbet etmektedir. Bu sohbet ortamında yasak olarak belirtilmiş ve kimsenin başka dilde sohbet yapmaması önerilmiştir. Bizler kendi Türkçe dilimizi genelde sohbet esnasında kullandığımız kadar dileyen özelde isteyen istediği dilde sohbet tarzı yapabilir. Buna kimse karışamaz. Bizler burada anlayışlı olmak zorundayız. Zorlu bir sohbet alanı olmak kişilerin sohbet odaları olmak muhabbet sohbet odalarımızda uzak durmasını sağlar. Tabi ki bu user kaybına sebep olur. Bu yüzden lütfen herkes birbirine karşı anlayışlı saygılı ve hoşgörülü olsun. Bizim burada olana amacımız bellidir.

İletişim kurarken hoş sohbet , muhabbet ederken ise sadece düşünce olması yeterli olacak. Bu bu kadar zor olması gerek değilmi sevgili dostlar. Güler yüzlü olmak , duygu ve düşüncelere önem vermek , her şehirden gelen insana kendi ailemiz gibi davranmak , ön sesi olarak huzur vermek çok kolay bence. Bu burada olan sohbetin ise devamını getirir. İyi bir anlayış kapasitesi , duygu düşüncelere önem veren sohbetçi kitlesi her zaman sohbet odalarında en çok istenilen kişiler olarak olmaktadır. Hatta sız insan olmaz tabi ki. Hata insan oğluna ait bir kavramdır. Hatalı olduğunuzu anladığımız zaman bir özür dilemek emin olun kalınan yerden sohbet devamını getirir. Özür dileme in Erdemli , affetme’in ise büyüklük olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Bizim burada beraberlikte”ki amacımız huzur mutluluk düşüncesi olsun. Böyle olduğumuz zaman emin olun sohbet alanında kimse rahatsız olmaz özgürce sohbet ederken mutlu olarak günün sonunda çıkışa gider. Hayat kimseye garanti vermiyor ömür açısından. Bu yüzden kırmayalım , kırılmayalım arkadaşlar . Kimsenin değeri yok olmadıkça anlaşılmamış , Değerimizi birbirimizin varken bilelim aksi taktirde eyvah kar etmiyor. Bu yapılması gereken en güzel iletişimdeki anlattığımız olmaktadır. Makalede bunlara değinmemizin nedeni böyle olmanızı sözden rica ediyorum. Umarız burada hep beraber güzel bir gün geçirirken sağlık huzur mutluluk sizler ile beraber olsun. Kalın sağlıcakla ile arkadaşlar..

Bir önceki yazımıza bakmak isterseniz eğer Tunceli Sohbet Chat Odalarına bakabilirsiniz..Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet