Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Online Muhabbet Canlı Mobil Odaları Gurbetcafe.Net


Online Muhabbet Canlı Mobil Odaları

Muhabbet porta’lı olan cet muhabbet Türk ve Türkçe sohbetlerinde adında söz ettiren özlem hasret duygu içerikli dolu olan söz söylemek gerekiyorsa burada olan herkese şimdiden hoş geldiniz diyoruz..

Detaylı bilgi ve birikimde en kaliteli donanım esası bizim mekanda http://www.Gurbetcafe.Net odalarında üretilmektedir. Herkesin onayı ile her gün toplantı edilerek fikir alış verişi yapmakta olan sunucu sahibimiz, Aydın beye titiz çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

Titizlik esası bizim güvenli ortamda olmamızı kılar. Bu ortamda esas konu güvenlik asayiş direktiflerine herkesin uyumda sağlam olmasına ön izlenim olarak belirgin nedendir.

SÖYLENİLEN SÖZ İLE SOHBET ODALARINDA VERDİĞİ KONUMU KİŞİNİN NEDİR

Söylediği söz ile sohbet odalarında kendisine konum gösteren şahıslar kendi kendilerine yakılan çerçeveyi kendileri resmeder ve çizer. Buna kaba , nazik sohbetçiler olarak tabir kullanabiliriz.

Sözler kişide ön izlenim olarak yalnız şeklinde ise o kişinin karakteri sorgulanmaz direkt olarak kötü izlenim noktasında kendisini kötüler Kategorisinde yer edinir. Buda onu sohbetler tarafında itici kılar.

Kendi konumu lisan da kaba ve argo insan niteliğine girer. İnsanları anlamak zor olsa da bazen çizdiğimiz den dönmemek kararlı tutum ile sohbette çizdiğimiz kendi profil resmimiz olarak herkese farklı algı eder.

Ama biz kendimize düşeni en iyi kalitede edersek bizim port boyumuzda iyi bir nitelik kazanabiliriz. Nitelikte yanlışlık olsa da doğrulmak çabası bize yakışan en olumlu tarz Üslup ve tutum olacak.

Haklı karar aşamasında söylenilen sözde anlaşmamazlık ara bulucu olarak sohbet odalarında olan aklı başında olan arkadaştan ortak fikir alarak sulhu sağlarız. Buna toplu oturum denir.

TOPLU OTURUM NEDİR

Oturumda ortak akıl ve düşünce anlayışımızda gerekli tezler ortaya konarak hu konu hakkında gereken konuşmalar edilir. Aslında zorlama söylemek isteriz insanlarda yan etki ediyor. Bunun için hoşgörülü olmakta fayda var.

Sözler insana yakışan güzel olmalı. Nedene ve içine bakmadan sözler herkesin duruşu potansiyel aile örf yaşantısına düzgün olsa sohbet chat, muhabbet, tam gerektiği gibi sulh asayiş içerisinde İ’dame edecektir.

Siz size yakışanı ettikçe , karşınızda olan kişide zamanla sizi kendisine örnek alarak düşünerek hareket edecektir. Asıl mesele sözlerde ve davranışlarda prensip tutumlu olmaktır .

Her halükarda ezber bozalım ve biz herkes tarafından efendi , han fendi sözcüğünü yakalayalım. Gerisi kendiliğinden gelecektir. http://Gurbetcafe.Net ailesi olarak sizlere iyi günler dileriz..Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet