Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Mobil Türk Chat Sohbet Odaları - Gurbetcafe.Net


Mobil Türk Chat Sohbet Odaları

Mobil Türk Chat

Mobil olarak orjinal cet yapmak için ve aynı zamanda sohbet için Mobil Türk Chat Sohbet Odalarımıza gelerek bize katkı etmek sizler için bizede katkıdır. Her türlü cet sohbet edenlere en iyi davranışı sergilemek gerekmektedir. http://www.Gurbetcafe.Net Biz sizlerin bu ilgisine ve çalışma hevesine karşı çıkamayız.

Medeniyet demek her şeyde olgun ve açık görüşlü olmak demektir. İnsanlık demek herkesi aynı ölçüde kabul etmek ve aynı ortamda cet sohbet etmek demektir. Ama bakıyorsunuz bazıları tutarsızca ortam germekte cet odalarında geri durmamak sızın negatiflik vererek ortamda huzursuzluk çıkartır. Ama onların iplerine wban ekleyerek sohbet odalarımıza girmelerine yasak getiriyoruz.

Bizler asayişe dikkat ederek arada olan sevgi bağını nefret evresine çeviremeyiz. Soğuk kanlı ve serin kanlı olarak tüm gerekli tavrı almak yetkilendirilmiş admin arkadaşların başlıca görevidir. Bizim rengimiz bellidir. Bizim sohbet gayemiz bellidir. Bizim merhametten yoksun kişiler olarak bir arada olamayacağımızı onlar anlamalılar.

Mobil Sohbet

Mazlum olana kötü davranmak davranış en kötü şekli olacağı için mazlum ve masumların yanında olacağımızı buradan herkesin bilmesinde insanı olarak fayda vardır. Diyalog ve diplomasidir anlaşarak uzlaşarak varamayacağımız hiç bir konu yoktur. Ama maalesef anlaşmak istemeyen bazı zihniyetler mazlum ve masumları ezebileceklerini zanneden ederek sohbet ve cet odalarımızda agresiflik ederler. Ama buna bizim göz yummamız söz konusu olamaz. Gerekli olan zline ve shun komutlarını ön plana alarak aksi olan insanın genel ortamdan dışarı çıkartılması an meselesi olur.

İnsanlık gereği olarak zaten bunu yapmamız gereklidir. Uyarılar ve öneriler bizim için önemlidir. Rahatsız olduğunuz her sözü dinleriz. Biz sizin için buradayız . Sizlerin huzuru bizim rahatımız olacaktır unutmayınız.

Müşterek adımlar ile aldığımız dengeli oluşumlar ne kadar kıymetli olması gün geçtikçe ortaya çıkacaktır. Aldığımız taktir ve teşekkür sözlerini biz ne kadar iyi bir iş yaptığımız kanıtlıyoruz. Bu aşamalar her gün devam edecektir. http://Gurbetcafe.Net/ Memnuniyette olan herkese buradan dost hane sevgi sunar iyi günler dileriz. Sevgi ve saygı sizler ile beraber olsun. Kalın sağlıcak ile sohbet sakinleri..

Mobil Türk Chat Sohbet OdalarıBir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet