Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Gurbetcafe Sohbet - Gurbet Chat Odaları - Gurbetcafe.Net


Gurbetcafe Sohbet – Gurbet Chat Odaları – Gurbetcafe.Net

Gurbetcafe Sohbet

Gurbetcafe Sohbet,  gurbet yeri , sıla , özlem duygu ve düşünce olarak en çok insanda belirgin olarak his olarak hissiyat tır. Bizler duygusal olarak yaşadığımız için biz duygu ve düşüncelere önem veriyoruz. Değerli dostlukları biri için , birileri için beraberinizde götürür isek biz anlaşamayız. Anlaşmak için kimseyi kırmamak bizim önceliğimiz olmak zorunda. Başkası için başkalarını üzmek bizce karşımızda olan kişiye büyük haksızlık olur. Bu haksızlık bize ise zor geçiş süreci yaşatır. Zaman içerisinde gurbet yerinde olduğumuz için özlem duygularımız ile savaş haline gireriz. Belki Ogün isteriz belki hasret çekeriz ama her şeye rağmen yine sohbet odalarımızda mutlu olma çabası içerisinde oluruz. Bizim bizlere verdiğiniz zararı ve kar oranını emin olun kimse veremez.

Anlayışsız bir iletişim , manası ve ifadesi zor olan açıklamalar bazen insanı zoraki olarak susma noktasına getirir sohbet odalarımızda. Biz burda ne için varız önce onu unutmayalım. Mutluluk huzur için sohbet odalarımızda varız degilmi değerli arkadaşlar. O halde birbirimizi görmeden sohbet edelim. Birbirimizin duygu düşüncelerine önem verelim. Biz önemsiz değiliz. İnsanlık önemli bir şahsiyet olarak vardır. Efendim sözün özü böyle iken daha anlatmak okadar çok şey varki bazan sözler tutukluk ede bize. Bu işe bize suskunluk eder. Arkadaşlar özlem ve hasret bazı zaman okadar ağır gelir ki emin olun konuşmakta dahi güçlük çekeriz. Susmak ve suskunluk bizim içimizde askıda kendimizce sürekli konuşma nedenimiz olur.

İzlediğimiz dizi ve TV sinema sizlere bize belki değişiklik perde yardımcı olur duygularda. Bu yüzden sizlere önerimiz sevdiğiniz belgesel dizi sinema ne var ise Onlara kendinizi vermek ve bunlardan dolayı kendinizi mutlaka mutlu etmeniz olacaktır. Devam etmekte olduğumuz makalede bizler her zaman zaman içerisinde diyebiliriz. onlara bakmakta biz kendi üzerine vazifesidir. Bizler öylesine değil güzel bir sohbete beraber bakalım. En iyi gün iyi dost ile olacak şekilde olmaktadır.  http://www.Gurbetcafe.Net Aşk sevgi dostluk için bizi seven ve seçen herkese iyi sohbetler diler Sohbet hanemizde olduğunuz için ev sahibi olarak teşekkür ediyoruz selametle kalın değerli arkadaşlar.Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet