Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Gurbetcafe Mobil Sohbet Odaları Gurbetcafe.Net


Gurbetcafe Mobil Sohbet Odaları

Gurbet , hasret bazılarının içine oturan sohbetlerine hasret özlem ve duygu yoğunluğu yaşadıkları insanlardan uzak olanları işi zordur. Hayat gurbeti içimize , hasreti dünyamıza dolduran dır. Bazısında derin iz , bazısında ise anlam taşır.

Gurbetin acı izi içlere dolsa da başka yerlerde sohbet ederek hasretlerine son verme için tamamen izlenim de bulunanlar arama noktasında sohbet ararlar.

Hasret in verdiği ile edilen sohbete duygusal sohbet denir. Dünya edenlerin yeri olsa da hayat sohbeti her yerde edenler ile doludur

GURBET İLE YAŞANILAN DUYGU HASRET YOĞUNLUĞU

Gurbette yaşayanlar için oldukça zordur. Bunu yaşamak ve yürekte taşımak bazılarında çok anlamlar içerir. Bu tabi ki bazısında göz yaşına neden olur.

Uzaklara hasret görsel olarak waatsap tan şimdi görüşmeler ile az da olsa gideriliyor. Ama memlekete hasretin , hayatta duyulan özlemin verdiğini kimse gideremiyor.

Buna dayanmak bazen zor olasa ama hayat şartları ve hayatın getirdiği sorumluluklardan dolayı bu yaşanılması gereken bir durum olarak ortaya çıkar.

Buna gurbeti ifade eden duygu , özlem , hasret ile birleşim denir. Her anlamda olmak veya olmamak bazen bize sohbet de eksiklik olsa da bazen takmamayı öğrenmeliyiz. Uzakta olan sizi özlemiyor , aramıyor , sormuyor ise sizde ona istinaden aramaları ve sormaları kesmelisiniz.

Herkes kendisine değer isterken verdiğini göremese en yakını bile olsa uzaklaşma yolunda yürekten başarması gerekir. Sanal alemde olmak bazen ask sevgiyi bulmak konusunda bizlere yardımcı destek olmaktadır.

Hasretinize son vermek için sanal alem de sohbet evi olarak açmış olduğumuz, http://www.Gurbetcafe.Net MOBİL SOHBET ODALARI ile hizmeti kendimize ve sise hizmet konusunda özlem ve hasretlere son veriyoruz.

SOHBETLERDE VERİLEN SÖZLER

Dudaktan kalbe giden yolda , verilen sözde , gelinen son noktada hala bireyler varsa henüz bir şeyler bitmemiş demektir.

Buda doğaçlama olarak yaşanması gerekenlerin yaşanmasına sebeptir. Bizim anlattığımız kıssada anlamanız daha el verişli olacağı için ayrıntılı şekilde anlatmaya fayda ve gereksinim duyuyoruz.

Umarız sizlerin gurbet teki tüm yakınlarınız içine size verdiği hasret ve özlem acılarınıza sohbet odalarımız sayesinde son vereceğiz.

Sonsuzca olan duygular , temelli olan sevgiler , dolu dolu yaşanılan beraberlikler yaşamanız dileğimiz ile en değerliler ile iyi günler dileriz. http://Gurbetcafe.Net olarak sizlere Kalın sağlıcak ile sevgili sohbet ailesi ve saygı değer dostlar..Toplam 1 Yorumlar
Zeynep

Gurbette yaşayanlar için oldukça zordur. Bunu yaşamak ve yürekte taşımak bazılarında çok anlamlar içerir. Bu tabi ki bazısında göz yaşına neden olur. Uzaklara hasret görsel olarak waatsap tan şimdi görüşmeler ile az da olsa gideriliyor. Ama memlekete hasretin , hayatta duyulan özlemin verdiğini kimse gideremiyor.

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet