Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Gurbet Sohbet Gurbetçi Chat Odaları Gurbetcafe.Net


Gurbet Sohbet Gurbetçi Chat Odaları

Sohbet odalarının en garip olanı , en hüzün dolu dolanı olan gurbetlerin oluşumuna destek olan Https://www.Gurbetcafe.Net gurbet yerimiz sanal ve chat alanında hızlı ve seri şekilde sunum hayatına devam etmektedir.

Gerekli alanda gerekli konulara ortadan girme özgürce sohbet etme hissiyatı sizdedir. Has bir konuda muhasebe etmek her keste olmaz. Ama olanlara uyum sağlamak gereklidir.

Gerekli konularda bilgi be birikimleri aktarmak bizim insanı vazifemiz olsa da bazısında bu istenmez ve sevilmez. Bu yüzden sanal alem dede olsak karşımızda olan insanın duygu düşüncesine değer ve önem göstermek önemlidir.

GURBET SOHBET CHAT ODALARI

Hele ki bası kişiler gurbet de ise hassaslardır. Onlara hassasiyetli davranmamız bu hassaslıkları göz önünde tutmalıyız. Tutumlarda yanlış ima insana acı iz bırakacağı için imaları kişisine göre demekte fayda var.

Bu fayda bize de katkı katar. Gurur ile yaklaştığımız her alanda kaybetme olanımız daha fazla olacağını için arkadaş ve sevdiklerimize ego ve gururda imtiyazlı olmalıyız sanal alemin en kalitelisi en doğal olan sohbettir.

Bu sohbette olmak için herkes kendi için Bi takım şeyler alır ve kazanır. Kazanç ve kayıp etmek anlık meseledir. Bu meselede tabi kide kazanmayı kendimize öncülük düşünce tarz meselesi edinmemiz gerekir.

Düşünceler bazen gurbetlere gitse de orada özlemler yoğunlaşır. İşte o zaman içimize en derin hüzünler çöker. Bazen bu durumda dalarız çok uzaklara. Kimseyi görmek istemeyiz.

Aklımız gider uzun geçmişe doğru. Yaşananlar , uzaklıklar , o derin sohbetler , hayatımızın bize en kalıcı iz bırakanları. Zamanın bizden aldıkları ve bize bıraktıkları.

Ne kadar anlatsa bitmez dediğimiz o günkü anılar , geçmişe dayalı gurbet şarkıları , geleceğe ait kaygılar , yaşanılan gurbetteki o hüzünler işte bizi bizden alırlar.

GURBET ODALARINDA HASRET VE ÖZLEMLER

Özlem duyanlar alıngan olurlar. Hasret duyanlar garip olurlar. En ufak sözde dolan gözler , en anlamsız zamanda burkulan içler gurbet de olanlara olur. Gurbet in diğer adı hasret , özlemdir. Anlatsak bitmez.

Toplamaya kalksak toplanmaz hasret ile yaşanılan günler. Sizlere sevdikleriniz ile uzak kalmadan iletişim bağlarınızı sağlam olmasını dileriz. Her şeyi başı sağlık olsun.

Gurbet hasret özlem bir gün biter unutmayalım olur mu. Https://www.Gurbetcafe.Net Candan ve yürekten sevdiklerinizin olması temennisi ile iyi günler dileriz. En güzel dostluk ile sevgili sohbet ailesi ve saygı değer dostlar. Her şey gönlünüzce olsun..Toplam 1 Yorumlar
filiz

Hele ki bası kişiler gurbet de ise hassaslardır. Onlara hassasiyetli davranmamız bu hassaslıkları göz önünde tutmalıyız.böyle sohbet sitelerinde bu ortamları bulmak cok zordu ama gurbetcafe bunu başarmış cok güzle sohbet ortamı var herşey gönlüzce olsun

Bir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet