Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Düzgün Sohbet Odaları - Gurbetcafe.Net Düzgün Chat


Düzgün Sohbet Odaları – Gurbetcafe.Net Düzgün Chat

Düzgün Sohbet

Düzgün Sohbet Odaları nedir. Düzgün olmak nasıl olmalıdırlar. Sohbet yeri olarak düzgün bir kararlılıkla içinde neler yapıyoruz. Düzgün olan kişiler nasıldır. Bu tabi ki çok konuşulacak bir konudur. Düzgün olmak veya olmamak arasında olan uçurum gözle görülecek kadar bazen açık bir göstergedir. Bu gösterge nedir diye açıklama yapmamızı isterseniz size kısaca şöyle özet edebiliriz. Mesela düzgün olmayan kişi olduğu ortamı geren , sohbet esnasında ağzı bozuk olan , yapı meselesi olarak herkes ile kavga edebilen bir kişilik bozukluğuna sahiptir. Düzgün sohbet odalarında ise kişilik bozuk olunca kimse o kişiyi çekemez veya kaldırmak istemez.

Sabırlı olan kişiye kişilik özü olsa’da ortamda sohbeti düzgün yapması için elinden gelen gayreti ifa etmeye çalışır. Burada düzgün sohbet sakini arıyoruz biz. Ortam gerici  aklına geleni rotada art, niyet diye söyleyeni aramızda barındırmak istesek anlamadığı kişi var ise sohbet, muhabbet bozulur ve oradaki sükunetle sohbet olumsuz bir sohbete döner. Arkadaşlığın yanı sıra iletişimde olan herkes detaylı bir iletişim yaparken düzgün olmaya özen gösterdik sıfır sorunsuz bir sohbet ortaya çıkar. Bu tabi ki kişinin istediği doğrultusunda olsa da bazen kedisini bilmez sohbet sakini orada olmasından dolayı olumsuz sohbet içerikli konuya gider. Buda oradan zline veya shun ile atılmasına susturulmasına neden olur. Ama bunu kişi kendisi ister ve kendisi yaşamak zorunda kalır.

Düzgün Chat

Düzgün Chat Odalarımızda Dost hane bağ kurabileceğiniz düzgün kaliteli sohbet yeri sohbet odalarımızda her gün sizi ağırlamaktan mutluluk duyarken sizlerin de bizim ile beraber olmasından mutluluk duymasını temenni ediyoruz arkadaşlar. Hep beraber ileriye dönük alt yapıda sağlam kaliteli iradeli olmaya alternatif alanlarda yarışma sohbet olarak yerimizi alalım. Bugün yine sizle beraber olduğumuz makaleden bugünde bugünde bu kadar şeker , en çok kimin ile sohbet etmek istiyor iseniz nice yıllara beraber kavuşmanızı temenni ederiz. http://www.Gurbetcafe.Net  ailesi olarak sakin , huzurlu , sevgi dolu , günün en iyi anı , hayatınızın ise sağlık ile olmasını büyük temennimiz ederek sizlere sanal ortamda olan düzenli ve düzeyli sohbetiniz ile başarılar dileriz sevgili kullanıcılarımız..

Düzgün Sohbet Odaları – Gurbetcafe.Net Düzgün ChatBir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet