Gurbetcafe.net, 12 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti vermektedir️ Türkiyenin en büyük gurbet chat, gurbet sohbet ve yurt dışı sohbet sitesidir.❤️

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Çanakkale Sohbet odaları | Gurbetcafe.Net Chat


Çanakkale Sohbet Odaları | Gurbetcafe.Net Chat

Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet Odaları kendi alanında ünlü , şehirler makamı ile en belirgin özelliği sahip olan il olma yolunda tarih kokan yer dir. Çanakkale şehitliği herkesin yeri ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Çanakkale gezilebilecek en güzel yerlerden bir tanesi , görülmek için ise en ideal veren şehirdir. Bizler Çanakkale için çıktığımız yolda toplu çıkılıyor ise giderken edilen sohbet şehitlik ve şehirler için açılan konu ile yol nasıl biter anlamayız. Biz tarihimizi , kültür örf adetlerimize asla unutmaz ve unutturmayacağız. Bizler Türkiye halkı olarak kültür farklılığımız bir neslimiz den düşük ecdat ve atalarımızdan gelir. Bunu kimse değiştiremez. Bizlerin kültür görenek örf adet yörelerimiz her bir birbirinden ayrı özelliklere sahip bir yapıya sahiptir.

Bizlerin Anadolu dediğimiz zaman en güzel sözler aklımıza gelmedir. Bu bizim Anadolu insanı insanı olarak Türkiye halkını komple yöre dil din ırk değiş memenizi temsil ederiz. Türkiye olarak güçlü oluşumuz işte Çanakkale de yatan şehitlerimiz sayesindedir. Bizim hür ve irademizle kimse dem koyamaz. Biz Türk örf adetlerimize asla yıllar geçse de kimse kendi tabiri de egosunu değinerek değiştiremez. Bu yüzden sohbet odaları başlığımız Çanakkale sohbet odaları olarak konuya değinmek istedik. Sohbet yerinde Çanakkale şehitlerine vefa olarak ziyaret etmeyi her gün dile getirirken herkese buradan teşekkür diyoruz. Arasına sahip çıkan insanlar olmamız bizim ne kadar güçlü olduğumuzun ispatı olacaktır.

Chat Odaları

Sohbet, Chat odalarımızda ata sözlerinden alıntı ederek arasına saygısını orada size ve dile getiren kişi daima Sözcü olarak öncü olmaktadır. Öncülük vasfı büyüklük mertebesine yükselmiş kişi demek olmaktadır . Bu yüzden sizler arkadaşlar sözde öz , duruşta kalite , özde ise hakimiyetin aslının temelini oluşturun. Durum bundan ibaret iken Çanakkale sohbet odaları olarak sizlere hizmet verdiğimiz makalenin sonuna doğru gelirken daima neşeli olmayı seçin. Birbirinizi sevin ve saygı duyun. Sizlerde kırıcı olmayın. Tutarlılık ta tam olun. Kimse kimsenin sözlerden yanlış ifadesini çekmek zorunda değildir vurgusunu asla unutmayın olur’mu. http://www.Gurbetcafe.Net ailesi olarak bizler birada sağlamlığı böyle kazanırız diyerek herkese sağlık dolu günler dileriz..

Çanakkale Sohbet Odaları | Gurbetcafe.Net ChatBir cevap bırakın.

Kategoriler
Popüler Yazılar
harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet İslami Sohbet mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet