Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek

GezeGen GezeGen     07-01-17     Ekonomi     Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek     420 Defa Okundu

Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek

Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere нарисовать geldi. Milyonlarca memur ve sözleşmeli ayın 15’inde cheap nhl jerseys zamlı maaşlarını alacak.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri ise ayın 17’sinden itibaren maaş cheap nfl jerseys ödeme günlerinde zamlı paralarına kavuşacak. SSK ve Bağ-Kur emeklileri, bu ay maaşlarını yüzde 4.73 zamlı alacak. Zam oranı, enflasyona göre belirlendi. 2016’nın ikinci 6 aylık döneminde gerçekleşen enflasyon, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zam oranı oldu. Yüzde 4.73’lük zamla Aralık’ta bin lira olan maaş, bu ay bin 47 lira cheap nfl jerseys 30 kuruşa çıktı. Aralık maaşı bin 500 lira olan emeklinin eline bu aydan itibaren Cheap china Jerseys bin 570 lira 95 kuruş, Aralık maaşı 2 bin lira olan emeklinin eline ise 2 bin 94 lira 60 kuruş geçecek.

Takvim’in haberine göre, SSK ve Bağ-Kur emeklileri maaşlarını ayın 17’si ile 28’i arasında alıyor. Yaklaşık 9 milyon cheap nfl jerseys SSK ve Bağ- Kur emeklileri, bu ay zamlı paralarını bu tarihler arasında, maaş ödeme günlerinde ceplerine koyacak. memur emeklileri ise bu ay maaşlarını enflasyon rakamları beklendiğinden zamsız aldı. Yaklaşık 2 milyon memur emeklisine zam farkları önümüzdeki günlerde ödenecek. Bunun için Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan yapılacak açıklama bekleniyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.