Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu

GezeGen GezeGen     01-03-14     Magazin     Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu     385 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu

Yılmaz ve Cem çok iyi oyuncu

Son filminin çekimlerine Haydarpaşa Garı’nda devam eden Crowe, “Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuklarını çok beğendim” dedi

‘The Water Diviner’ sinema filminin çekimlerine İstanbul Haydarpaşa Garı’nda devam edildi. Yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu ‘Gladyatör’ filminin dünyaca ünlü yıldızı Russell Crowe’un yaptığı filmin önceki gün yapılan çekimlerinde tarihi Haydarpaşa Garı milli mücadele yıllarındaki döneme döndü. Sette Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemi bire bir aynen yansıtıldı. Haydarpaşa Garı’nın denize bakan yan tarafına o dönemin pazar alanı kuruldu. Avustralya’dan Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu bulmak için İstanbul’a gelen bir babayı canlandıran Russell Crowe, Haydarpaşa Garı’ndaki çekimlerde koştururken, askerlere nasıl yürümeleri gerektiğinin direktifini de verdi.

‘Fantastik şehir’
Russell Crowe gazetecilerle yaptığı röportajda “İstanbul’u çok beğendim, çok güzel ve fantastik bir şehir. Sultanahmet köftesine bayıldım. Filmde yer alan Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuklarını çok beğendim” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.