Yerli Twıtter “rturk.com.tr” Yayında

     29-03-14     Chat Odaları     Yerli Twıtter “rturk.com.tr” Yayında     342 Defa Okundu

Yerli Twıtter "rturk.com.tr" Yayında

Yerli Twıtter “rturk.com.tr” Yayında

Afyonkarahisar’daki yazılım firması, Twitter’ın yasaklanmasının ardından “rturk.com.tr” adıyla yerli Twitter”sitesi açtı.

Afyonkarahisar‘daki yazılım firması, sosyal paylaşım sitesi Twitter‘ın yasaklanmasının ardından “rturk.com.tr” adıyla yerli Twitter sitesi açtı.

100 ÜYESİ BULUNUYOR

Afyonkarahisarlı bilgisayar yazılımı uzmanı 36 yaşındaki Ali Osman Okşar’ın açtığı ‘rturk.com.tr’ internet sitesinde Twitter‘daki 140 karakter yerine 350 karakterlik yazı yazılabiliyor. Beta sürümündeki ‘rturk.com.tr’nin şu an için yaklaşık 100 üyesi bulunuyor. Okşar, bu yazılımı geliştirmeyi planladığını söyledi.

“NEDEN DIŞA BAĞIMLI KALALIM Kİ”

Ali Osman Okşar, kurduğu siteyle ilgili, “Neden dışa bağımlı kalalım ki? Amaç sosyal paylaşım sitelerini kullanmaksa, işte biz de kurduk. Daha iyilerini de yapabiliriz ve yapacağız. Amacımız mesaj vermek ve bu mesajı kısa bir zamanda yakalanan yüksek üye sayılarımızla gösteriyoruz.” dedi.

“HEDEFİMİZ 1 MİLYON ÜYE”

Okşar, hedeflerinin 1 yıl içinde en az 1 milyon üye yapmak olduğunu, hızla artan üye sayısından bu amacın gerçekleşeceğine inandığını kaydetti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.