Yatakta ofsayt durumlar!

GezeGen GezeGen     18-03-14     CinseL YaŞaM     Yatakta ofsayt durumlar!     483 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Yatakta ofsayt durumlar!

Yatakta ofsayt durumlar!

Seks hayatımızdaki zorlamaları ortadan kaldırarak, kendimizi yatakta daha güvende hissetmek ve daha çok zevk almak için neler yapabiliriz? İşte, yatakta maruz kaldığımız dört can sıkıcı durum ve bu durumlardan kurtulmanın en pratik çözümleri…

Yatakta her şeyin bizi tatmin ve mutlu etmesi mümkün değil tabii ki; bu noktada partnerimizle zıtlaştığımız ve isteklerimizin çatıştığı noktalar olabiliyor. Seks pozisyonları da bunlardan biri… Kimi zaman onu mutlu eden, bizi etmiyor; onun rahat ettiği durumlar bizi geriyor. Üstelik bu durum, karşımızdaki vazgeçer diye ümitle beklememize rağmen, şiddetini giderek artırıyor ve biz, pek de keyif alamadan kalkıyoruz yataktan. En büyük problemlerden biri olan bu nokta, bir zaman sonra ilişkinin temelini dinamitleyebiliyor…Neden? Erkekler doğaları gereği yatakta bencil davranırlar. Belgesel kanallarında izlediğiniz bir vahşi doğa belgeselini ve aslanların çiftleşmesini getirin gözünüzün önüne. Ne oluyor? Erkek aslan, avına sinsice yaklaşıp ensesine yapıştıktan sonra, alacağını alıyor ve kaçıyor. Üstelik bu sadece birkaç saniye sürüyor. Bu durumda erkek aslanın, dişi aslan yukarıda mı daha çok keyif alır, aşağıda mı diye düşündüğünü pek sanmıyoruz! Dolayısıyla, partnerinizi de bir erkek aslan olarak düşünün ve istediğini, istediği şekilde en kısa yoldan alma güdüsünü buna bağlayın deriz.

Ne Yapmalı? İstemediğiniz herhangi bir durumda kalmamak için derdinizi anlatmayı deneyin. Ne derler; derdini söylemeyen, derman bulamaz. Bunu yaparken asla utanmayın; başımıza ne geliyorsa, seks hakkında konuşmamamızdan geliyor zaten… Özellikle de partnerimizle. Bir pozisyon sizi rahatsız ediyor ya da canınızı yakıyorsa, anında tepki verin. Hayır demeyi deneyin; karşınızdaki ısrar ediyorsa, yataktan kalkıp gitmekten çekinmeyin. Ne kadar kararlı bir tepki verirseniz, o kadar etkili bir sonuç elde edeceğinizi de unutmayın.

Durum 2: Eksik ön sevişme

İlişkinin ilk döneminde gözümüzü boyamak için öne çıkan ön sevişme performansları, ilerleyen günlerde yerini büyük bir boşluğa bırakır. Bu noktada kusuru kendinizde aramaya başlarsınız. Ancak gerçek çoğu zaman bundan kilometrelerce ötede durur ve bunu görmek için pek de uzağa değil, önünüze bakmanız gerekir.Neden? Erkeklerin büyük bir kısmı, önsevişmeyi kadınlara yapılmış bir jest gibi görür. İlişkinin ilk günlerindeki yoğun ihtimam da bundan kaynaklanır. Erkekler için önsevişme, “Bak, seninle ilgileniyorum!” demenin basit bir yoludur sadece; bir de, başarısız olma riskini ortadan kaldırmanın küçük bir önlemidir. Bir ihtimal, performansı yetersiz kalırsa, en azından iyi sevişiyor diyebilin diye…

Ne Yapmalı? Kaçın. Şaka yapmıyoruz, kaçın! Üzerinizi çıkarmamak için direnin ve o aşağıya yöneldikçe, siz yukarıdan vurun. Süreci uzatmak için tüm numaralarınızı yapın ve şeytanı azapta tutun. Farkında olmasa da sürecin uzaması, onu daha da çok tahrik edecektir. Böylece, ön sevişmenin de seksin bir parçası olduğunu hatırlayacaktır. Bu yöntemi iki-üç kez deneyin; dördüncüsünde bir şey yapmanıza gerek kalmadan istediğinizi alacaksınız!

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.