Yasaklara karşı @cumiwitter açıldı

     29-03-14     Dünya     Yasaklara karşı @cumiwitter açıldı     376 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Yasaklara karşı @cumiwitter açıldı

Yasaklara karşı @cumiwitter açıldı

Hükümet üyelerine yönelik 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarıyla ilgili yayınlanan tapelerin ardından‘yurttaşın bilgi edinme’ hakkını hiçe sayan hükümet yasakçı tavrına devam ediyor…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa mitinginde ”Twitter, mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız”demesinin ardından Türkiye’de Twitter’a erişim yasaklandı. Twitter’ın Türkiye’de yasaklanmasından hemen sonra dünya genelinde sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri bu ‘yasak’ oldu.

YouTube’un da yasaklanması dünyada yankı uyandırırken sırada Facebook’un olduğu konuşuluyor… Yasaklara karşı olan tavrımızı sürdürmeye devam ederek yasaklara karşı olan tüm yurttaşları yeni açtığımız @cumiwitter sayfasında görüşlerini paylaşmaya çağırıyoruz…

Twitter yasaksa cumhuriyet’in miwitter’ı var (@cumiwitter)    #Cumhuriyetteyasakolmaz hashtagiyle mesajını twitterda yaz. Fikirlerinize yasak geldiyse Cumhuriyet’in sayfaları açık. Twitter, miwitter hiçbirinin kökünü kazıyamayacaklar.

Açılan bu adreste yasaklara karşı ne düşündüğünüzü yazın… Yazdıklarınız yarın hem internet sayfamızda hem de gazetemizde yayınlanacak.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.