WhatsApp Sesli Arama, Windows Phone’a Geldi!

GezeGen GezeGen     24-06-15     TeknoLoji     WhatsApp Sesli Arama, Windows Phone’a Geldi!     372 Defa Okundu

WhatsApp Sesli Arama, Windows Phone’a Geldi!

WhatsApp Sesli Arama, Windows Phone’a Geldi!

WhatsApp’ ın Android ve ardından IOS platformları için sunduğu sesli arama özelliği Windows Phone platformuna da geldi. İşte detaylar… İlk olarak Android kullanıcılarına Beta olarak sunulan WhatsApp üzerinden sesli arama…

Her ne kadar stabil çalışma halinden ödün vermeyen bir işletim sistemi olsa da Windows Phone platformu, güncellemeler açısından hala diğer platformların gerisinde kalıyor. Android ve iOS kullanıcılarının bir süredir kullandığı ve alıştığı sesli arama özelliği, nihayet WhatsApp’a bugün gelen bir güncelleme ile birlikte Windows Phone kullanıcıları için de kullanılabilir bir hale geldi. Böylece WhatsApp sesli görüşme BlackBerry’de dahil, bütün platformlar için kullanılabilir bir hale geldi. Ayrıca platform farketmeksizin, kullanıcıların birbiriyle sesli görüşme yapabilmeleri de mümkün. WP kullanıcısıysanız, WhatsApp’ın en son güncellemesine sahip sürüme buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Murat Eyn’in diğer haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

(milliyet)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.