Whatsapp İçin Yeni Özellikler Yolda

GezeGen GezeGen     30-06-15     TeknoLoji     Whatsapp İçin Yeni Özellikler Yolda     567 Defa Okundu

Whatsapp İçin Yeni Özellikler Yolda

Whatsapp İçin Yeni Özellikler Yolda

Popüler anlık mesajlaşma ve sesli görüşme uygulaması WhatsApp, çok yakında yeni özelliklerine kavuşmuş olacak. Detaylar haberimizde… Facebook’un satın alması sonrasında gelişen ve daha da büyüyen WhatsApp, bünyesinde taşıdığı özellikleri arttırmaya…

Popüler anlık mesajlaşma ve sesli görüşme uygulaması WhatsApp, çok yakında yeni özelliklerine kavuşmuş olacak. Detaylar haberimizde… Facebook’un satın alması sonrasında gelişen ve daha da büyüyen WhatsApp, bünyesinde taşıdığı özellikleri arttırmaya devam ediyor. En son uygulamaya sesli görüşme özelliğini ve birtakım ufak yenilikleri ekleyen geliştirici ekip, şimdi de daha kişiselleştirilebilir seçenekleri WhatsApp’a dahil etmeye hazırlanıyor. WWDC etkinliğinden sonra geliştiriciler için yayınlanan iOS 9 betası, bazı uygulamaların güncellenmesini de sağladı. Bu güncellemelerden nasibini alan WhatsApp, bundan böyle kişiye özel bildirim sesi tanımlamaya izin veriyor. Listenizde bulunan herhangi bir kişi için seçeceğiniz ses tonu, mesajın kimden geldiğini kolayca anlamınızı sağlayacak.

Ayrıca bunun yanında kişiye özel arka planı da eklemek mümkün oluyor. Uygulamaya eklenen bir diğer özellikse tüm mesajlar okundu seçeneği ile ilgili. Artık farklı kişilerden gelen mesajları da tümünü okundu olarak işaretleye dahil edebileceğiz. Bunun yanı sıra bildirim merkezinden kolayca mesajları yanıtlamamızın önü açılıyor. v2.12.5.16 kod adıyla anılan yeni WhatsApp sürümü, henüz test aşamasında. Yakın bir zaman içerisinde yayınlanması beklenen yeni versiyon, öncelikle beta kullanıcılarına sunularak hatalarından arınmayı hedefliyor.

Kayank Milliyet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.