Venedik Barok Orkestrası CRR’de

GezeGen GezeGen     26-03-14     Magazin, Manşet     Venedik Barok Orkestrası CRR’de     358 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Venedik Barok Orkestrası CRR'de

Venedik Barok Orkestrası CRR’de

Venedik Barok Orkestrası 27 Mart akşamı Cemel Reşit Rey’de müzikseverlerle bir araya gelecek.

Venedik Barok Orkestrası Gramophone müzik dergisinin deyimiyle “ büyük bir ruhla çalan” Mario Brunello, 16. ve 17. yüzyılın en değerli eserlerinin yeniden keşfedilmesine ışık tutan Venedik Barok Orkestrası eşliğinde muhteşem bir Barok performansı sunacak. Venedik Barok Orkestrası 27 mart akşamı Cemel Reşit Rey’de müzik severlerle bir araya gelecek. Barok müzik üstadı ve klavsen sanatçısı Andrea Marcon tarafından 1997 yılında kurulan Venedik Barok Orkestrası, günümüzün seçkin orkestralarının ve festivallerinin vazgeçemediği çelistler arasında yer alan Mario Brunello’ya eşlik edecek.

Belcea Quartet 28 Mart’ta Cemal Reşit Rey’de

The Guardian gazetesi’nin “ dünya çapında bir dörtlü” olarak tanımladığı Belcea Quartet, Purcell, Haydn ve Britten’ın eserlerinden oluşan zengin bir repertuar ile 28 martta Cemal Reşit Rey’de müzikseverlerle buluşuyor. Belcea Quartet dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden Gramophone Ödülleri’nde en iyi albüm , Britten yorumuyla MIDEM Cannes Ödülleri’nde ve Bartok ‘un tüm yaylı dörtlü eserleriyle Echo Klasik ödüllerinde en iyi oda müziği topluluğu ödüllerine layık görülmüştür.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.