Ünlüler sandıkta

GezeGen GezeGen     31-03-14     Magazin, Manşet     Ünlüler sandıkta     355 Defa Okundu

Ünlüler sandıkta

Ünlüler sandıkta

2014 yerel seçimlerinde birçok ünlü isim sandığa giderek oy kullandı. Cem Yılmaz, “Yeni muhtara güveniyorum” derken Oktay Kaynarca, “Cumhuriyeti kimse içimizden söküp atamaz” dedi.

‘Muhtarıma güveniyorum’
Levent’teki Lütfi Banat İlkokulu’nda oyunu kullanan Cem Yılmaz Sabah erken saatlerde sandığının başına geldi. Yılmaz çıkışta gazetecilerin, “Hangi partiye oy verdiniz?” sorusu üzerine “Herkese hayırlı olmasını diliyorum. Yeni muhtara güveniyorum” dedi. Aynı okulda ve sandıkta Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu da oyunu kullandı.

‘Hayırlı olsun’
Sarıyer Kız Meslek Lisesi’nde oyunu kullanan Hülya Avşar hayranlarıyla da bol bol fotoğraf çektirdi. Avşar, “Seçimlerin ülkemiz için hayırlı olması dileğiyle” diyerek sandık başından ayrıldı.

Siteden çıkmadı

Tarabya’da oturduğu sitede kurulan seçim bürosunda oyunu kullanan Megastar Tarkan fotoğrafını sosyal medyadaki hesaplarında paylaştı. Elinde seçmen kâğıdı ve nüfus cüzdanı olan Tarkan’ın kimliğinde 2001 yılında çıkardığı ‘Karma’ albümünde kullanılan fotoğrafı olması dikkat çekti.

‘Bir oy bir oydur’
Saç ektirdiği için bir süredir bereyle dolaşan Oktay Kaynarca oyunu Tevfik Fikret İlkokulu’nda kullandı. Kaynarca, “Bu sefer memleketin kaderi değişecek. Biz cumhuriyetin çocuklarıyız. Cumhuriyeti kimse içimizden söküp atamaz. Bir oy bir oydur” diye konuştu. gülşen de oy vermeye sevgilisi Ozan Çolakoğlu’yla geldi. ( SEÇKİN ŞENVARDAR)

Yatağından kalkıp geldi

Yaklaşık 10 gün önce kalın bağırsak ameliyatı olan Sezen Aksu oy kullanmak için hasta yatağından kalktı. Kanlıca’daki Sedat Simavi İlköğretim Okulu’nda oyunu kullanan Aksu’nun korumaları gazetecilerin görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.