Üniversitede okuyabilmek için soyunuyor

GezeGen GezeGen     04-03-14     Dünya     Üniversitede okuyabilmek için soyunuyor     380 Defa Okundu

Üniversitede okuyabilmek için soyunuyor

Üniversitede okuyabilmek için soyunuyor

İngiltere’de kadın üniversite öğrencileri yüksek okul harçlarını ödemek için oldukça sıra dışı bir yönteme başvuruyor. Striptiz barlarda çalışarak masraflarını karşılıyorlar. Striptiz yaparak okuyabilen genç kadınlardan biri de 18 yaşındaki Charley… Onun amacı bir gün polis olabilmek.

Edinburgh’ta yaşayan Charley derslerinin ücretini karşılayabilmek için her akşam bir striptiz klübünde çalışıyor.

Sarhoş bir sürü erkeğin önünde giysilerini çıkarmak zorunda kalan genç kadının tek umudu bir gün polis memuru olabilmek. Büyük hedefleri olduğunu söyleyen Charley “En büyük isteğim ailemi gururlandırmak” diyor.

Daha iyi bir hayat isteyen striptizci yaptığı işi anlatırken “Striptiz sadece her şeyden bir kaçış… Sahneye çıktığım an bambaşka bir insan oluyorum” diyor.

Kariyeri için tek çıkış yolunun bu meslek oluğunu söyleyen Charley, genç kızların üniversite harçlarını ödemek için sadece striptiz kulüplerinde çalışmadıklarını aynı zamanda para karşılığında seks yapmak durumunda kaldıklarına da dikkat çekiyor.

İngiltere’de yıllık üniversite harçları yaklaşık 9 bin ila 15 bin pound arasında değişiyor. Genç kızlar da bu yüksek miktarları ödeyebilmek için geceleri çoğunlukla striptiz barlarda çalışıyor ya da son çare olarak para karşılığında seks yapıyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.