Twitter’dan Ece Su isyanı

GezeGen GezeGen     18-03-14     Magazin     Twitter’dan Ece Su isyanı     338 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Twitter’dan Ece Su isyanı

Twitter’dan Ece Su isyanı

Sirkeci’deki arabalı vapurda bir otomobilin denize düşmesi sonucu hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’ın ölümünden sonra Bergüzal Korel olayın sorumlulurına savaş açtı.

‘Provokatörcüler!’
Twitter sayfasından olayla ilgili göz altına alınanların serbest bırakılmasına tepki gösteren Korel, “Nasıl serbest kalırlar? Suç var, ihmal var, delil var. Suçunun ne olduğunu bilmeyen insanları günlerce, aylarca, yıllarca içeride tutan adalet, bu katilleri nasıl serbest bırakır?” diyerek isyan etti. Yazdıklarından sonra ise takipçilerinden biri Korel’i provokatörlükle suçlayarak “Provakatörcüler. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın.. Sizin insanlığınız Gezi’cilerden biri öldüğü zaman depreşiyor” yorumunu yaptı.

Takipçisiyle tartışmaya başlayan oyuncu, “Terbiyesiz, insanlıktan nasibini almamış yaratık. Çocuğumuz denize düşen arabanın içinde boğularak öldü ne Gezi’si? Sen mi bana edep öğreteceksin?” yanıtını verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.