TURİST KIZLARI ETKİLEME YÖNTEMİNİ AÇIKLIYORUZ!

GezeGen GezeGen     16-01-14     Haberler     TURİST KIZLARI ETKİLEME YÖNTEMİNİ AÇIKLIYORUZ!     615 Defa Okundu

TURİST KIZLARI ETKİLEME YÖNTEMİNİ AÇIKLIYORUZ!

TURİST KIZLARI ETKİLEME YÖNTEMİNİ AÇIKLIYORUZ!

Çapkın Türk Erkeklerinin Akıllara Durgunluk Veren Taktiği

Tatile Gelen Turist Rus, Latin ve Amerikalı kızları bir süredir satışı Türkiye’de de yapılan ve bazı muhafazakar ülkelerde kadınların cinsel dürtülerini harekete geçirdiği için satışı yasaklananan parfümü sipariş veriyorlar sonrasında parfümü sıkıp gece kulüplerine akın ediyorlar.

Kokusu kadınların kontrolü kaybetmesine ve karşı cinse kendisini teslim etmesini sağlıyor. Uzmanlar kadınları bu konuda uyarıyor “hiç hoşlanmadığınız birisine farkında olmadan aşık olabilir ve kendinizi kaptırabilirsiniz” diyor.

Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün uluslararası piyasada satışı yasaklanması gündemde.

Bir çok kadın eğlenmek için gittikleri gece kulüplerinde kokunun etkisi sayesinde tanıştıkları ricardo veron kullanan erkeklerle aşk yaşayıp, parfümün etkisi geçtikten sonra aşk yaşadığı erkeklerin aslında çirkin ve normal yaşantıda asla aşk yaşamalarının mümkün olmayacağını söylüyor ve bu durumdan şikayet ediyor.

bar

Etkisi Çığ Gibi Yayılıyor! Türkiye’de satışı yapılan ve şu an’a kadar tahmini olarak 1.300.000 Türk Erkeklere satışı yapıldığı tahmin edilen Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün nereden satın alınacağını da bulduk. Orjinal sitesi olan www.ricardoveronturkiye.com adresinden temin ediliyor.

Formülün Fransa’da 7 üst düzey yetenekli kimyager tarafından geliştirildiği söyleniyor fakat gizlilik ve can güvenliğini koruma altına almak isteyen tesis bu uzmanların ne isimlerini ne de bilgilerini paylaşıyor.

Araştırma Sonuçları Şok Edici:

Afrodizyak Parfüm Ricardo Veron; kadınlar üzerinde 10 saniye gibi kısa sürede çok hızlı ve şiddetli etkisini gösterebilir. Bir anda tüm duyu organlarının uyarılması cinsel hormonları standart`ın üzerinde salgılanmasını sağlayabilir ve kadın’da gözle görülür değişiklikler yaratabilir.

Afrodizyak Parfüm Ricardo Veron; Erkek için hazırlanan tüm koruma kalkanlarının bir anda ortadan kalmasını, erkeğe olan güven artışını ve çekiciliği tetikleyebilir.
• Hiç Olmadığı Kadar İlgili Bakışlar ve Karşı Cins İle Göz Teması
• Karşı Cins Üzerinde Çok Sık Yakınlaşma Arzusu
• Androjen Hormonlarının Artışı Sonucunda Maximum Çekicilik
• Kullanan Kişide Maksimum Özgüven Artışı

Nasıl Satın Alınır?
Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün Parfümerilerde satışı yasaktır. Kadınları çıldırtacak kadar etkili olan bu parfümün yalnızca internetten satışı yapılmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre tek gerçek satış sitesi ricardoveron.com

Bu parfüm o kadar etkili ve güvenilir ki memnun kalınmadığı takdirde para iadesini süresi veriyorlar. Çok az miktarda ithal edilen bu parfümü satın alan kişiye saat hediye ediyorlar.

Resmi satış sitesi
www.ricardoveronturkiye.com

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.