Tugay Kerimoğlu: Büyükler affeder

GezeGen GezeGen     19-02-14     Spor     Tugay Kerimoğlu: Büyükler affeder     287 Defa Okundu

dosya masrafı, Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı, Manisa

dosya masrafı, Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı, Manisa

Galatasaray Teknik Direktörü Mancini’nin yardımcısı Tugay Kerimoğlu, oyundan çıkarken uzattığı eli havada bırakan Drogba’nın bu davranışını yorumladı: “Ben kafama takmıyorum. Büyükler affeder, ben de affediyorum.”

Galatasaray’ın Fildişi Sahilli starı Didier Drogba, Antalyaspor deplasmanında bir krize yo açmıştı.

Son derece vasat ve isteksiz birz performans ortaya koyunca Mancini tarafından kenara alınan 35 yaşındaki futbolcu, kendisine el uzatan hocasının eline dokunmasına rağmen yüzüne bakmazken, hemen arkasındaki Tugay Kerimoğlu’nun elini ise havada bırakıp kulübedeki yerini doğru yürümüştü.

Bu olay camianın tepkisini çekerken, teknik direktör Mancini basın toplantısında, “Drogba’nın antrenörle tokalaşmaması normal. Futbolda gergin zamanlarınız olabilir. Her karşılaşmada yaşanabilecek şeyler” diyerek gerilimin büyümesini önlemişti. Yardımcı antrenör Tugay Kerimoğlu da konuyla ilgili olarak “Olur böyle şeyler. Ben kafama takmıyorum. Büyükler affeder, ben de affediyorum” diye konuştu.

(Fanatik)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.