Trabzonspor’dan Mustafa Denizli bombası!

GezeGen GezeGen     11-02-14     Spor     Trabzonspor’dan Mustafa Denizli bombası!     435 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Trabzonspor'dan Mustafa Denizli bombası!

Trabzonspor’dan Mustafa Denizli bombası!

Avni Aker‘de alınan 4-2’lik Akhisar mağlubiyetinden sonra teknik direktör Mustafa Akçay ile yollarını ayıran Trabzonspor‘un görüştüğü bomba isim ortaya çıktı.

Bordo mavililer, Başkan Hacıosmanoğlu’nun ‘Trabzon’un büyüklüğünü kaldıracak, deneyimli ve başarılı bir teknik adamla çalışmak istiyoruz’ diyerek sinyalini verdiği hamlesini Azeybaycan’ın Lankeran ekibin çalıştıran Mustafa Denizli ile yaptı. Tecrübeli adama teklif götürüldü.

DENİZLİ KABUL ETMEZSE…

Denizli olmazsa, Trabzonspor ismi sır gibi saklanan Avrupalı bir hocaya teklif götürecek. Bordo mavili takım, 3-4 gün içinde o hocadan da olumlu yanıt alamazsa Hami Mandıralı tek patron olacak.

TFF’DEN ÖZEL İZİN İSTENECEK

UEFA diplomasına sahip olan Hami Mandıralı için bugün Futbol Federasyonuna başvurularak özel izin istenecek. UEFA’nın Juventus ile oynanacak 2 UEFA Kupası maçı için aynı kolaylığı sağladığı öğrenildi. Kaptan Onur ve takım arkadaşları özel bir toplantı yaparken, mevcut durum hakkında kendi aralarında konuşup kalan maçlarda başarı için söz verdi.

(Akşam)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.