TOURE’YE ÖZEN VETOSU

GezeGen GezeGen     17-01-14     Spor     TOURE’YE ÖZEN VETOSU     354 Defa Okundu

TOURE'YE ÖZEN VETOSU

TOURE’YE ÖZEN VETOSU

Dünya Kupası’na gidebilmek için sürekli forma giyebileceği bir kulüp arayan Liverpool’dan Kolo Toure, Beşiktaş’a önerildi. Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in olumsuz raporu nedeniyle Fildişi Sahilli oyuncu rafa kaldırıldı.

Stoper transferinde başta İngiltere Ligi’nden olmak üzere bir çok oyuncuyu listesinde bulunduran Beşiktaş’a, sezon başında önerilen Kolo Toure, siyah-beyazlı kulübe yeniden teklif edildi. Liverpool’da oynayan Fildişi Sahilli futbolcu, Dünya Kupası’na gitmek için devamlı forma giyebileceği bir kulüp arayışında olduğu için Beşiktaş’a gelmeyi istediği ortaya çıktı.

Bu oyuncuyu sezon öncesinde istemeyen Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, menajerlerin yarım sezonluk kiralık önerisini yine geri çevirdi. Liverpool’un 200 bin euro kiralama bedeli istediği Toure yerine Manchester Cityli Lescott’u kadroya katmak isteyen Özen’in, Lescott dışında ikinci bir yabancı stoper daha transfer edebileceği öğrenildi. Liverpool’a verilecek 200 bin euro dışında bu oyuncuya 600 bin euro vermesi gereken Beşiktaş Yönetimi, Önder Özen’den gelen olumsuz rapor nedeniyle bu transfer görüşmesini tamamen rafa kaldırdı.
Stoper transferinde yaşanan bu gelişmelerin yanı sıra, Manchester City Yönetimi’nin, Beşiktaş Yönetimi’ne, Lescott ile ilgili son kararı Ocak’ın 19’unda vereceği bildirildi. İngiliz kulübünün kararına göre rotasını belirleyecek yönetimin, M.City’nin hocası Pellegrini’nin olumsuz açıklamalarına rağmen, bu transferden bir hayli umutlu olduğu gözlemlendi. Beşiktaş Teknik Heyeti, Sivok’tan gelecek olan raporların kötü olması halinde ise yönetimden bir stoper daha isteyecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.