Toplama kampı gibi evde korkunç işkence

GezeGen GezeGen     23-03-14     Haberler     Toplama kampı gibi evde korkunç işkence     373 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Toplama kampı gibi evde korkunç işkence

Toplama kampı gibi evde korkunç işkence

Kaliforniya eyaletinde yaşanan tüyler ürpertici olayda 3 ve 5 yaşlarında iki erkek çocukla 8 yaşındaki kız çocuk ebeveynleri tarafından aç bırakıldı.

31 yaşındaki Eraca Dwan Craig ile 44 yaşındaki Christian Jessica Deana 2’si evlatlık 3 çocuklarıyla birlikte aynı evde yaşıyordu. Lezbiyen bir ilişki yaşayan iki kadın 3 çocuğunu da aç bırakmakla suçlanıyor. Aylardır doğru düzgün bir şey yemedikleri belirlenen çocuklar açlıktan ölmek üzereyken bulundu.

Adeta işkence evi gibi olan korkunç evde ölmek üzere bulunan çocuklardan biri hastanede tedavi altına alındı. Çocuklar ağır psikolojik travma yaşamalarının yanı sıra bulunduklarında yara bere içindeydi. Üstelik insanlık dışı bir şekilde 8 yaşındaki kız çocuğu eve zincirlenmiş halde yaşıyordu. Kız çocuğunun zincirlenme nedeni ise herhangibir yiyecek almasını engellemek. Toplama kampından farksız evin son derece kirli olduğu ve evde yok denecek kadar az yiyecek bir şeyler bulunduğu belirtildi.

Gözaltına alınan iki kadınsa şimdi çocuk istismarı, işkence ve kendi çocuklarını kasten ölüme terk etmek suçlamalarıyla yargılanacak.Ayrıca yetkililere göre kadınlar tutuklanmadan önce kaçmayı planlıyordu. Evdeki eşyaları topladıkları görülen lezbiyen çiftin 28 Mart’ta ilk duruşmalarının yapılması bekleniyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.