Tek başına Rus ruleti!

GezeGen GezeGen     10-02-14     Haberler     Tek başına Rus ruleti!     411 Defa Okundu

Tek başına Rus ruleti!

Tek başına Rus ruleti!

Azrail kazandı!

Kayseri’de, arkadaşı 41 yaşındaki Hasan Ü. ile bir şişe içki ısmarlama iddiasıyla ‘Rus ruleti’ oynayan tornacı 44 yaşındaki Hacı Mehmet Ünaldı, yaşamını yitirdi.

Olay, Kocasinan İlçesi Yenisanayi Mahallesi Zuhal Caddesi 8’inci Sokak’taki bir işyerinde, dün saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre arkadaşı Hasan Ü. ile işyerinde birlikte içki içen Hacı Mehmet Ünaldı, belindeki toplu tabancayı çıkararak arkadaşına Rus ruleti oynamayı ve kaybedenin bir şişe içki ısmarlamasını teklif etti.

Tabancadaki 5 kurşunu çıkarıp tek kurşun bırakan Ünaldı, başına dayadığı tabancanın tetiğini çekerek arkadaşına uzattı. Hasan Ü., Ünaldı’nın ciddi olduğunu anlayınca korktuğunu söyleyip oyundan vazgeçti. İddiaya göre oyuna kendi kendine devam eden Ünaldı’nın başına dayadığı ve tetiği çektiği tabanca bu kez patladı. Ağır yaralanan Ünaldı, arkadaşının çağırdığı ambulansla götürüldüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gözaltına alınan ve 66 promil alkollü olduğu belirlenen Hasan Ü. polisteki ifadesinde, “Hacı Mehmet ile birlikte içki içiyorduk. Bir şişe içki için Rus ruleti oynamayı teklif edip tabancasını çıkardı. 2 kez tabancanın topuna bakıp mermiyi kontrol ederek tetiği çekti. Daha sonra başına dayadığı tabanca bir anda patladı” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.