“Tarık değil Maradona sanki!”

GezeGen GezeGen     26-12-13     Spor     “Tarık değil Maradona sanki!”     360 Defa Okundu

"Tarık değil Maradona sanki!"

“Tarık değil Maradona sanki!”

Eskişehirspor’un süresiz kadro dışı bıraktığı Tarık Çamdal için hedef gösterilen Galatasaray, duruma sert tepki gösterdi.

Galatasaray Yönetimi, Tarık Çamdal konusunda kendilerinin hedef gösterilmesine sert tepki gösterdi. Kendisine önerilen sözleşmeyi uzatmadığı için kulübü tarafından kadro dışı bırakılan Tarık Çamdal konusunda Skorer.Com’a konuşan sarı-kırmızılılar, “Ne görüşme ne de sözleşme var. Tarık değil sanki Maradona! Eskişehir vermezse sezon sonunu bekleriz. Zaten serbest kalan bir oyuncu için neden bu kadar sıkıntı çekelim ki” diye konuştular.

Şükrü Ergün’den Tarık Çamdal açıklaması!

Şükrü Ergün, “Biz Tarık Çamdal’la ilgileniyoruz. Ama kendisiyle bir anlaşma yapmadık. Galatasaray, sadece, Tarık’la ilgilenen bir kulüp pozisyonunda, anlaşan değil. Ayrıca Tarık’la bizim dışımızda da ilgilenen takımlar var” dedi.

“Protol yaptılar diyen ispatlasın”

Şükrü Ergün, Galatasaray’ın genç futbolcuyla protokol anlaşması yaptığı yönündeki iddia için ise “Kim bunu söylüyorsa, belgesini ortaya koysun. Bunu ispatlasın” diye konuştu.

“Galatasaray’a imza attığını duyduk”

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç, Eskişehirsporlu futbolcu Tarık Çamdal’ın kadro dışı kalmasına ilişkin “Tarık’ın Galatasaray ile görüştüğü ve bu kulübe imza attığını duyduk. Galatasaray’ı spor ahlakına sığmayan bu davranışından dolayı kınıyoruz” dedi.

Saraç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla Çamdal’ın, süresiz kadro dışı bırakıldığını ve 14 bin 500 avro para cezası uygulandığını hatırlattı.

Çamdal’ın Eskişehirspor’un değer ve menfaatlerini gözetmeyip, kulübün etik değerlerine uymadığını savunan Saraç, “Tarık’ın Galatasaray ile görüştüğü ve bu kulübe imza attığını duyduk ancak bu gizleniyor. Galatasaray’ı spor ahlakına sığmayan bu davranışından dolayı kınıyoruz” diye konuştu.

Saraç, Türk futbolunun akılcı yönetimlere ve dürüst yöneticilere ihtiyacı olduğuna değinerek, Meclis’ten bu yönde kararların çıkmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.