Tam Sohbet Chat Odaları

ScanX ScanX     07-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Tam Sohbet Chat Odaları     51 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

 

       TamSohbet Chat Odaları

 

Tam sohbet in tam sohbet adresi olan https://www.GurbetCafe.Net sohbet adresimiz den selam lar , sevgiler arkadaşlar. Tam bir sohbet etmek için yapmanız gerekenler az ve özdür. Bunun için seviye saygı ve yanı sıra sohbet yeterlidir. Kimse nin kimseden üstün  olmadığı sohbet,  chat, ailemizde sadece sohbet teki kurallara uymak yeterli olacaktır. Tam sohbet demek tabiki tam manası ile anlatılamaz. Ama az veya çok bunu izah etmek isteriz arkadaşlar. Birbirimize yaptığımız enjek te ettiğimiz yaşamsal anlaşımlar bizlere akıl , irade yönünden sohbet odalarında tam olarak akıl vermesede fikir, verir. Bizler insan oğlu olarak irade li insanlar olarak sohbet ederken bizzat saygı yı göz önünde bulundurmamızda fayda olacaktır.

SOHBET İLE YAŞANILAN ŞEYLER                                 NEDİR

Sohbet ile yaşadıklarımız bizlere akıl fikir olarak bazı belirgin özellik lerde bizlere yol gösterir. Mesela sohbet odalarında ne yapmamız gerekiyor. Bunun için söz söylerken söz terim ve içerik kişiyi deil ama karşımızda ki kişiye verdiği izlenimde uygun suz olmamalıdır. Bizim tam manası ile sohbet kanalımızda mobil sürüm de yapım da her gün yeni sistem ile karşı karşıya kaldığımızda sizlere tam olarak GurbetCafe.Net sitemizi sohbet e uyarlı hale getiriyoruz. Sohbet ederken oyun kanallarımizda  #kelime de #yarışma , #oxm bu kanallarda egelenceli vakiter gecire bilirsiniz. Düzenli düzeyli olan tam bir sohbet sizlere kalıcılık ta kalıcı olursa bu bizi memnun eder.

ARKADAŞ ARASI KAHKAHA DOLU                             SOHBETLER.

Arkadaş arası sohbet muhabbet ler bazen okadar hoş bir sohbet olurki. Sohbet genelin de olanlarda sohbet e katılmadan edemezler. Kahkaha dolu sohbet bazen bize yapılan bir şakanın konusudur. Neşeli ve kahkahalı sohbet tam manası ile sohbet kanalında olursa sohbet akıcılığını kaybetmez. Şaka dolu sohbet leri herkes sever. Ama şaka karışımı rencide edici sohbet uslubundan kesinlikle kaçınmanızı önemle rica ediyoruz.

MUHABBET VE SOHBET

Muhabbet ve sohbet iki ayrı kelime olsada birleşimi sohbet tir. Sohbet demek iki kişi ile edilen deildir. Toplu sohbet etmek ve herkesinde fikrini söylemesi sohbet e tat verir. Bunun için toplum genelinde sohbet ederken kimseyi kendimizden uzak tutmamaya özen gösterelim. Her birey toplumda edilen sohbet ve muhabbet e katılma hakkına sahip tir. Bu yüzden bireyleri hor görmemeliyiz. Bizim ne kadar elverişli sohbet etmek için konu buluşumuz var ise sizinde buna uymanız bizi memnum eder. Sohbet ve nuhabbet tam olarak böyle bir gidişat ile sürerse sohbet te kalıcılığımız tam sohbet üzeri olarak yıllara dayacanacaktır. İşinden arta kalan zamanda muhabbet, Sohbet, etmek isteği ile aramıza gelen arkadaşlara buradan işlerinde başarılar dileriz. Sohbet için bizi seçen ve bizlere ayırdığı zaman için siz saygı değer sohbet sakinlerimize saygı ve selam ile kalmanızı dilerken, https://www.GurbetCafe.Net Ailesi olarak hepinize saygı ve sevgilerimizi sunarak Hoşçakalın. .

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.