Taksi ücretini böyle ödüyorlar

GezeGen GezeGen     09-03-14     Dünya     Taksi ücretini böyle ödüyorlar     356 Defa Okundu

Taksi ücretini böyle ödüyorlar

Taksi ücretini böyle ödüyorlar

İngiltere’de kadınlar son zamanlarda bindikleri taksilerin ücretini parayla değil oldukça sıra dışı bir yöntemle ödüyorlar. O yöntem ise para yerine seks… Hartlepool kentindeki durumun açığa çıkmasıyla belediye taksi duraklarına ilginç bir yazı gönderdi.

İngiltere’nin Hartlepool kentinde birçok kadının taksi ücretlerini cinsel ilişki ile ödediğinin ortaya çıkmasından sonra Hartlepool belediyesi şehirdeki tüm taksi duraklarına resmi bir mektup yollayıp “kesinlikle seksle ödemeyi kabul etmemelerini” istedi.

Skandalın patlamasına bir taksi şoförünün aracında bir müşterisi ile cinsel ilişkiye girerken yakalanmasının neden olduğu açıklandı.

Hartlepool belediyesi duraklara gönderdiği mektupta, “Araç Sahipleri Yıllık Toplantısı’nda gündeme gelen bir konuya dikkatinizi çekmek istiyoruz. Geçtiğimiz aylarda bir müşterisi ile cinsel ilişki kurarken yakalanan bir taksi şoförünün lisansı iptal edildi. Tüm sürücülerinize bu tip bir ödemenin kesinlikle kabul edilebilir olmadığını ve böyle bir aktivite içinde yakalanmaları durumunda lisanslarının iptal edileceğini bildirmenizi istiyoruz. Müşterilerden gelecek tüm cinsel ilişki talepleri taksi şoförleri tarafından kibarca reddedilmelidir” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.