Sümer Tilmaç, hastaneye kaldırıldı

GezeGen GezeGen     28-01-14     Magazin     Sümer Tilmaç, hastaneye kaldırıldı     325 Defa Okundu

Sümer Tilmaç, hastaneye kaldırıldı

Sümer Tilmaç, hastaneye kaldırıldı

Oyuncu Sümer Tilmaç, akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi altına alındı.

Antalya Kültür Merkezi’nde (AKM) sahnelenecek “Her Yöne 90 Dakika” adlı tiyatro oyununda rol almak için Antalya’ya gelen 66 yaşındaki oyuncu Sümer Tilmaç, dün akşam saatlerinde kaldığı otelde rahatsızlanarak, Akdeniz Üniversitesi Hastanesine geldi. Tilmaç’ın rahatsızlığının teşhisi için tetkiklere başlandı.

Tilmaç, hastanesindeki odasında gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 2 yıl önce sahnede rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını, ‘kalp yetmezliği ve akciğerlerde problem’ tespit edildiğini anlattı. Bugünkü rahatsızlığının da 2 yıl önce başlayan problemlerin devamı olduğunu ifade eden Tilmaç, “Bir şeyler bozulunca kolay kolay düzelmiyor. Bozuldukça hastaneye geliyoruz ama bu sefer tam bozuldu herhalde. Bu kez hastanede daha uzun kalmak gerekecek” dedi.

SORULARA ESPRİYLE YANIT VERDİ

Tilmaç, bir gazetecinin ‘’Doktorlarınız buna nasıl izin verdi?” sorusuna ise, “Sanırım onlar da bilet almışlar” diye espriyle yanıt verdi. Sevilen bir oyuncu olduğunu dile getiren Tilmaç, yılların ona kazandırdığı en büyük değerin bu sevgi olduğunu kaydetti.

Bodrum’da tedavi gören oyuncu Nejat İşler’in hatırlatılması üzerine Tilmaç, İşler’in genç bir oyuncu olduğunu belirterek, en kısa zamanda sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

“TİLMAÇ’IN SAĞLIK TETKİKLERİ YAPILIYOR”

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Abit Demircan ise Tilmaç’ın hastaneye nefes darlığı şikayetiyle geldiğini söyledi. Tilmaç’ın akciğerinin iki zarı arasında sıvı biriktiğini, bunun alınacağını anlatan Demircan, Tilmaç’ın rahatsızlığının henüz tanısının konulmadığını, yapılan tetkiklerle tanısının konulacağını ifade etti.

Tilmaç’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve tedavisinin iyi gittiğini kaydeden Demircan, usta oyuncuyla ilgili korkulacak bir durumun bulunmadığını bildirdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.