Sohbet Siteleri

GezeGen GezeGen     02-09-14     Sohbet Odaları     Sohbet Siteleri     210 Defa Okundu

Sevgili GurbetCafe.Net kullanıcıları sizlere yüksek müsaadenizle biraz Sohbet ile alakalı dilimiz döndükçe gücüm yettiği kadarı ile lukatımında yettiği kadarı ile bir kaç yazı yazmak istiyorum

 

Sohbet nedir ? Sohbetlerimiz ? Sohbet ve esasları ?

 

Sohbet hayatımızın her daim en önemli etkenlerindedir ve de Sohbet ne yazık ki herkesle her yerde edilmez en önemli husus ise Sohbet ettiğiniz kişinin sizi anlayıp size saygı göstermesidir .

 

slide2

 

Sohbet sitelerinin bu konuda en önemli etkeni ise her türlü insanın karşımıza çıkmasına rağmen Sohbetin sadece bizim dilimizden anlayan bize saygı gösteren biri ile edilmesidir ki buda en önemli etkendir.

Sohbet ve de Sohbet odalarına dair bir kaç yazımı siz değerli dostlarımızla paylaşmak isterim umarım beğenirsiniz :  Sohbet ederken sen miydin o yada ben sendeki ben miydim hayatımızın en değerli anlarımıydı yoksa hayatta her daim arka planda baktıklarımız mıydı ? Hayatta en değerli anlarımızda varmıydı acaba ben senle beni düşlerken sen her an bitirme kararı ile bitirme anı ile yaşadın ne yazık ki bitirdin bendeki seni hadi gözün aydın.

Sohbetlerimiz vardı senle benle bahsettiğimiz sohbetlerimiz vardı hayatta dair planlarımız sohbetlerimiz vardı her daim gülüştüğümüz ama anladım ki hepsi birer numaradan ibaretmiş yazık ettin senle bana hayatında mutluluklar dilerim sen ihmal ederken beni ben seni beklerken sen beni bende sensiz yaşarken ben hala umutla bakarken hata etmişim meğer ne yazık ki anladım artık bu ilişkin sonu çoktan konulmuş gözün aydın çıktım hayatından artık meydan senin.

Sohbet sırasında bir diğer husus ise Tahammül etmek dir ki bunun içinde en önemli etken  bir insanın hayatında yaşayıp yaşayabileceği en kötü duygudur. Sizi yıpratır, içten içe kemirir, bağırıp çağırmalarınız, sinir krizleriniz o kadar ve o kadar artar ve o kadar şiddetlenir ki zaman geçtikçe siz bile kendinizden korkar hale gelirsiniz velhasıl Sohbet sırasında ve de sohbet odalarında her ne olursa olsun tahammül göstermek ve de bazı şeylere sabır göstermek gerekir.

Ama bazen de öyle zamanlar olur ki haklı olduğunu bile bile haksız olduğunu sırf “tahammülün” kalmadığı için kabullenirsin. İşte tüm bu zamanlarda hep şunu söylersin ; , ne yaparsan yap, olmuyor  ki hayatta bazen dediğimiz zamanlarımız var, hem de çok.

Bezenlerimizle, keşkilerimizle, ahlarımızla, kocaman kocaman içimizde oturan egolarımızla ve hırslarımızla hükmetmeye çalıştığımız aslında bizim hayatımız, aslında tüm olan bitenlerden sadece biz etkileniyoruz. Ama yinede ne olursa olsun Sohbet odalarının bizlere kattığı en önemli etken bize gösterdiği en büyük sınav ise bizi diğer insanlara karşı sabır ve de tahammül öğrenmek ve de sözlerimizi söz verdiklerimizi asla unutmamak lazımdır ki bununda en büyüğü sanalda olsa söz sözdür düşüncesindeyim.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.