Sobayı yakmak için tiner döktü feci şekilce can verdi

GezeGen GezeGen     30-03-14     Haberler, Manşet     Sobayı yakmak için tiner döktü feci şekilce can verdi     340 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Sobayı yakmak için tiner döktü feci şekilce can verdi

Sobayı yakmak için tiner döktü feci şekilce can verdi

Bir inşaatın bekçi kulübesinde çıkan yangında müteahhidin oğlu olduğu öğrenilen bir kişi yanarak hayatını kaybetti

Kayseri’de bir inşaatın bekçi kulübesinde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti. Talas ilçesi Mevlana Mahallesi, İkbal Caddesi Vilayet Sokak’ta bir inşaata ait bekçi kulübesinde sabah saatlerinde yangın çıktı. Kulübeden duman yükseldiğini gören mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi yangına müdahale etti Kulübeden, inşaatı devam eden binanın müteahhidinin oğlu olduğu öğrenilen Atilla Duman’ın (17) yanmış cesedi çıkartıldı. Duman’ın sobayı yakmak için tiner döktüğü sırada yangın çıktığı ve kulübeden çıkamayarak öldüğü öğrenildi.

MAHALLE SAKİNLERİ YANGINA MÜDAHALE ETTİ
Mahalle sakinlerinden Serkan Aydın, evinin balkonundayken kulübeden dumanların yükseldiğini gördüğünü ve hemen itfaiyeye haber vererek yangına müdahale etmek için koştuğunu söyledi. Diğer mahalle sakinleriyle birlikte kulübenin camlarını kırarak yangına müdahale etmeye çalıştıklarını belirten Aydın, “İçeriye girdiğimizde alevler henüz yükselmemişti, duman çıkıyordu. Baktığımızda çocuk yerde yanmış halde yatıyordu. O sırada itfaiye geldi ve bizi dışarı çıkarıp yangına müdahale etti. Çocuk itfaiye gelmeden zaten ölmüştü” diye konuştu. Öte yandan Duman’ın yakınları olay yerinde fenalık geçirdi. Duman’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.