Sınıfta öğrencisiyle sevişti, gözaltına alındı

GezeGen GezeGen     18-03-14     Dünya     Sınıfta öğrencisiyle sevişti, gözaltına alındı     374 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Sınıfta öğrencisiyle sevişti, gözaltına alındı

Sınıfta öğrencisiyle sevişti, gözaltına alındı

ABD’de, öğrencisi ile sınıfta cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen öğretmen gözaltına alındı

ABD’nin Pensilvanya eyaletine bağlı Cumberland bölgesinde, öğrencisi ile sınıfta cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen kadın öğretmen polis tarafından gözaltına alındı.

Emily Nesbit adında, 31 yaşındaki İngilizce öğretmeninin, 18 yaşındaki erkek öğrencisi ile yaşadığı ilişki, öğrencinin telefonundaki çıplak fotoğraf ve seks içerikli mesajları gören bir arkadaşının, yetkilileri uyarması üzerine ortaya çıktı. Cumberland Valley Lisesi’nde görev yapan Emily Nesbit, öğrencisi ile cinsel ilişki yaşadığı iddialarının ortaya atılmasından sonra istifa ederken, adı açıklanmayan öğrenci, öğretmeni ile en son okul sınıfında seviştiklerini söyledi.

Hakkında kurumsal cinsel taciz suçlamasıyla dava açılan ve polis tarafından gözaltına alınan Emily Nesbit’in olayı itiraf ettiği bildirildi. İngilizce öğretmeni mahkemece suçlu bulunursa, 7 yıla kadar hapis cezası alabilecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.