‘Şımarık’ sitemi tatlıya bağlandı

GezeGen GezeGen     18-03-14     Magazin     ‘Şımarık’ sitemi tatlıya bağlandı     391 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
‘Şımarık’ sitemi tatlıya bağlandı

‘Şımarık’ sitemi tatlıya bağlandı

‘Yalan Dünya’nın senaristi Birsel, kendisini şımarmakla, senaryoyu geç göndermekle suçlayan Hümeyra için, “Çok ciddiye almadık. Sinirli bir anında dert yanmış” dedi.

Hümeyra’nın, başrolünü oynadığı ‘Yalan Dünya’ dizisindeki rol arkadaşı ve senaristi Gülse Birsel’e yaptığı sitem tatlıya bağlandı. Hümeyra’nın, “100 sayfalık senaryo gece 11’de geliyor sabah 10’a set koyuyorlar. Okuman, anlaman lazım, notlar çıkarman gerekiyor. Zaten cümleler düşük. Gülse gün geçtikçe şımarmaya başladı. Eskiden böyle değildi. Artık dayanılacak gibi değil” diyerek sitem etmesine Birsel hak verdi.
;
‘Biz de dert yanıyoruz’
Dizi sektörünü eleştiren Birsel, şunları söyledi:
“Hümeyra’yla konuştum aramızda bir problem yok. Çok ciddiye almadık. Sinirli bir gününde arkadaşına dert yanmış. Maalesef genel dizilerin kaderi bu… Haklı olarak şikâyet etmiş. Biz de çok yorulduk. Ben de isterim bir hafta önceden senaryoyu göndermek ama vaktim hiç kalmıyor. 100 dakikadan fazla dizi yazmak çok zaman alıyor. Ama senaryoyu gönderince bir gün sonrasına set koymuyoruz. En az 1.5 gün sonrasına set koyuyoruz.

‘Yerli dizi yersiz uzun’
Bunun şımarıklıkla alakası yok. Zaten Hümeyra da şımarık kelimesini kullanmadığını söyledi. Geçen hafta doğum günüme geldi, bir problem olsa gelmezdi. Kendisiyle aramızda anne-kız ilişkisi var. Söyledikleri için çok üzülmüş.” ‘Yalan Dünya’ dizisi için 75 dakika anlaştığını dile getiren Birsel, “Diğer diziler 110 dakika olunca süre arttı. Yerli dizi yersiz uzun” dedi.

‘Özür diliyorum’
Gülse Birsel’den özür dileyen Hümeyra, “Bir sinir anında Gülse’yi çok yaraladım. Çalıştığım en iyi set burası. Şartlarımız düzgün. Fakat 4 günde 100 sayfa oynamak zorunda olduğumuz için zorlanıyor ve yoruluyorum. Hiç istemediğim bir insanı kırdım bunun için perişanım” diye konuştu.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.