sevgili / eş ilişkileri için sağlıklı formüller

GezeGen GezeGen     08-02-14     SağLık     sevgili / eş ilişkileri için sağlıklı formüller     287 Defa Okundu

sevgili / eş ilişkileri için sağlıklı formüller

sevgili / eş ilişkileri için sağlıklı formüller

Herkes hayat yolculuğunda yanında bir can yoldaşı olsun istiyor. Bu, çok doğal bir istek… Bir kadın ve bir erkek, el ele, göz göze, güvenle tek bir yürek olarak yürümek istiyor. Ama gün geçtikçe kaliteli bir ilişki yaşayamamaktan yakınanların sayısı artmakta…

Aslında bu konuyu da iki ayrı başlıkta ele almakta fayda var. Yalnız olduğunuz için mi bu konuda sıkıntı var; yoksa birlikteliğinizin kalitesi düşük olduğu için mi?

Önce birinci başlığa bakalım, “eşim yok” diyenler için…

Önce yokluk bilincinden çıkalım. Bir ilişkiye gerçekten hazır mısınız? Yoksa depresif halde bir ilişki arayışında mısınız? Ya da umutsuz bir halde, “kimseyle bir ilişki yaşayamıyorum, beceremiyorum” modunda mısınız?

Bir ilişki yaşamaya hazırsanız sorun yok, geleceğine inanıyorsanız tabii ki… Kendi kendinize “bir ilişki yaşamaya hazırım ve açığım” diye telkinlerde bulunabilirsiniz. Şimdiden evinizde eşiniz için yer açmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında yavaş yavaş eşinize yer vermeye başlayın. Bir eşiniz varmış gibi davranın. Örneğin bir diş fırçası için yer açabilirsiniz. Çift kişilik bir kahve takımı alabilirsiniz. Davranışlarınızı da ona göre düzenleyebilirsiniz. Evlenmek isterken günlük ilişkilerin insanı gibi davranıyorsanız evrene karışık mesajlar yollarsınız. Ya da yalnızlığa mahkûm olmuş gibi herkesten kaçarsanız bu sefer de yalnızlık kanalında olursunuz. Düşünce ve davranış olarak olumlu bir ruh halinde, birlikteliğe hazır ve açık olduğunuzun mesajlarını iletin.

Eğer depresif bir şekilde bir ilişki arayışındaysanız, yalnız ve yokluk içinde olduğunuzu kendinize telkin ediyorsunuzdur. Hemen çıkın bu frekanstan!

Evet, bir eş bulmak ve var olan ilişkinin kalitesini artırmak için pek çok tekniği, alıştırmayı “Değişim Seansları” adlı yeni çıkan kitabımda bulabilirsiniz. Tabii ki çok daha fazlasını… 🙂

“Değişim Seansları” kaliteli ve dengeli bir yaşam için sağlık, para, kariyer, sosyal ilişkiler, kendinizle olan ilişkiniz, sevgi ve mutluluk her ne ise ihtiyacınız farklı bir gözle, farkındalık gözlükleriyle bakmanız ve hayatınızın yönünü değiştirmeniz için sizi bekliyor…

Sevgi ve sağlıkla ilerleyin…

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.