Sekste İsteksizlik Nedeni & Çözümü

     29-03-14     CinseL YaŞaM     Sekste İsteksizlik Nedeni & Çözümü     391 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Sekste İsteksizlik Nedeni & Çözümü

Sekste İsteksizlik Nedeni & Çözümü

Seks isteğiniz düşük mü?

Seks dürtüleriniz düşükse yani seks isteğiniz yok denilecek kadar azsa sorun var demektir.

Yaşamak için nefes almak yemek yemek nasıl bir ihtiyaçsa sekste bir o kadar önemli ihtiyaçtır.

Eğer çok fazla dopamininiz varsa yüksek cinsel dürtülere sahipsiniz demektir. Bunu daha iyi anlamak için okuyup öğrenebilirsiniz. Dopamininiz düşükse; Yoğun iş temponuzdan dolayı bitkin halsiz olabilirsiniz;

Seks sizi eskisi kadar tatmin etmiyordur; Cildiniz dokunuşlara karşı duyarsızlaşmıştır; Haftada birden az seks yapıyorsanız. Dopamini artırmak için; Yararlı besinler yiyin.

Proteinler önemli. Beyaz et, süt ürünleri ve tahıllı-kepekli gıdalar tüketin. Bunları haftada 3 kez yediğinizde dopamininizin yükseldiğini göreceksiniz.

Dopamin seviyesini artıran bazı baharatalar; Fesleğen, karabiber, kırmızı biber, kimyon, rezene, keten tohumu, sarımsak, hardal tohumu, biberiye, susam, tarhun, zerdeçalı hayatınızdan hiç eksik etmeyin.

ERKEĞİN KADINDAN 10 BEKLENTİSİ

Kahve ve çay iyi bir dopamin kaynağıdır, uyarıcı özelliği vardır.

Demleme çay, poşet çaylarından daha iyidir. İki kat dopamin için iki fincanlık kaynayan suya iki poşet yeşil çay koyun ve bir tutam kırmızı biber ekleyin. Gün boyunca için. Birçok vitamin dopamin seviyenizi artırmanızı sağlar.

Dr. Braverman, günlük olarak folik asit (500mcg); ginseng (500-2,000mg), tiyamin (100-500mg; İngiltere’de resmi olarak 300mg), çinko (30mg) alınmasını öneriyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.