Sarıgül: Adım adım iktidara yaklaşıyoruz

     29-03-14     Chat Odaları     Sarıgül: Adım adım iktidara yaklaşıyoruz     388 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Sarıgül: Adım adım iktidara yaklaşıyoruz

Sarıgül: Adım adım iktidara yaklaşıyoruz

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç ile birlikte ortak basın toplantısı düzenleyerek, adaylıktan çekildikleri yönünde gönderilen SMS’lere tepki gösterdiAdaylıktan çekilmediklerini ifade eden Sarıgül, bu mesajı içeren SMS’leri atanların biran önce bulunmasını istedi. Mustafa Sarıgül şöyle konuştu:

“Hiçbir demokratik ülkede olmayan ölçüler içinde CHP genel merkezindeki telefonlar kullanılarak bütün Türkiye ve İstanbul’a mesaj çekildi. O mesaj da “Sarıgül adaylıktan çekildi oylarınızı boş kullanın” diye manidar mesajdı. Yurttaşlarımız bu mesaja gülüp geçtiler. Çünkü biz adım adım iktidara yaklaşıyoruz. Şu anda iktidardan acil olarak talebimiz bu SMS’leri atan sahtekarları lütfen bulun ve kamuoyuna açıklayın. Pazar günü lambaları kapatabilirler. Birçok oyunlar tezgahlayabilirler. Lütfen ve lütfen genel başkanımız sayın Kılıçdaroğlu’nun söylediği gibi elektrikler kesilirse sandığın üzerine oturun ve gelene kadar o sandıkların üzerinden lütfen ve lütfen kalkmayın.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.