Sapık öğretmen konuştu: 10 günlük bir delilikti

GezeGen GezeGen     02-03-14     Dünya     Sapık öğretmen konuştu: 10 günlük bir delilikti     440 Defa Okundu

Sapık öğretmen konuştu: 10 günlük bir delilikti

Sapık öğretmen konuştu: 10 günlük bir delilikti

İngiltere’de 16 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişki yaşayan 35 yaşındaki Bernadette Smith yaptığı şeyden utanç duyduğunu ve yaşanan ilişkinin 10 gün süren bir delilik olduğunu söyledi.

Çalıştığı okulda İngilizce ve tarih öğretmenliği yapan Bernadette Smith olaydan önce işini profesyonelce yapan ve saygı gören bir öğretmendi. Ancak çocuk denecek yaştaki öğrencisiyle aynı yatağı paylaştığı ortaya çıkınca genç kadının tüm itibarı kayboldu.

Yaptığı şeyden dolayı utanç duyan Bernadette Smith’in öğrencisiyle birlikte olma sebebi ise kendisini aldatan kocasından intikam almakmış. Kocası Brain’ın tek gecelik bir ilişkiden bir çocuğu olduğunu söyleyen genç kadın “2009 yılından bu yana Brain ile evliliğimizde sorunlar vardı. Beni aldattığını ve başka bir kadından çocuğu olduğunu öğrendikten sonra hiçbirşey eskisi gibi olmadı” dedi.

35 yaşındaki kadın öğrencisiyle 1 yıla yakın süren ve son günlerde cinsel bir birlikteliğe dönüşen ilişkinin karşılıklı dertleşmeyle başladığını söyledi. Bernadette Smith, “Gary bana evdeki problemlerinden ne kadar aptalca bir hayatı olduğundan bahsederken ben de evliliğimdeki sorunları onun la paylaşıyordum” dedi.

16 yaşındaki Gary ise öğretmeniyle yaşadığı ilişkiden dolayı oldukça mutlu… Arkadaşlarının hepsinin onu beğendiğini söyleyen 16 yaşındaki genç “O beni seçtiği için çok şanslıyım” demişti. Gary’nin babası ise oğlunun öğretmeniyle birlikte olmasından gurur duyduğunu söylemişti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.