Salih’in menajerinden şok açıklama!

GezeGen GezeGen     02-05-14     Manşet, Spor     Salih’in menajerinden şok açıklama!     410 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Salih'in menajerinden şok açıklama!

Salih’in menajerinden şok açıklama!

Salih’in menajeri Uzun, “Salih Roma’yı istiyor ancak ocaktan sonra görüşme olmadı, şimdi Fenerbahçe’ye de sorulmalı” dedi.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Salih Uçan’ın durumu ile ilgili menajerinden bir açıklama geldi. AS Roma radyosuna konuşan Ömer Uzun, “ İtalyan basınında okuduğum şeyler doğru değil. Roma’nın Salih için bizimle kontak kurduğu doğru değil. Tek ve gerçek görüşme ocak ayında gerçekleşti. O zaman sarı-kırmızılı formayı giymeye çok yakındı. Ancak o sırada kulüp kendisini bırakmak istemedi” dedi.

Genç oyuncunun menajeri şöyle devam etti: “Salih büyük bir kulüpte oynamak istiyordu ve Roma bunlardan bir tanesiydi. Şimdi eğer Roma bizi çağıracak olsa oturup bu konuyu konuşuruz. Ancak dürüst olmam gerekir. Şu an gelen bir teklif yok. Zaten sadece bizimle irtibata geçmeleri de bir anlam ifade etmiyor. Fenerbahçe oyuncuyu satmak isteyip istemediğini de sormaları gerekiyor. Her şey ligler sona erdiğinde belli olacak”.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.