Sadık Yakut: Ben olsaydım ebeni öperdim

GezeGen GezeGen     09-01-14     Genel     Sadık Yakut: Ben olsaydım ebeni öperdim     390 Defa Okundu

Sadık Yakut: Ben olsaydım ebeni öperdim

Sadık Yakut: Ben olsaydım ebeni öperdim

TBMM Başkanvekili Yakut, soru soran gazeteciye bunu dedi: “Ebeni öperdim senin”

TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, makamında Güney Koreli parlamenterleri kabul etti. Kabulde Yakut, kendisine soru yönelten bir gazeteciye “ilginç” bir yanıtı vererek, “Ebeni öperdim senin” dedi.

Kabul öncesi gazeteciler Yakut’a gündeme ilişkin sorular sormak istedi. Ancak Yakut, soru sorulmasını istemedi. Bir gazetecinin “Cumhurbaşkanı’nın Kara Harp Okulu‘nda yaptığı bir konuşma var” sözlerine karşılık Yakut, masasının üzerinde duran bir mikrofonu kapattı. Aynı gazetecinin “Savcının ne yapması gerektiğini bilen bir insansınız. Siz olsaydınız ne yapardınız? Muammer Aktaş gibi mi davranırdınız?” sorusuna karşılık ise Yakut, “Ben olsaydım ebeni öperdim” senin yanıtını verdi. Doğan Haber Ajansı’nın görüntülerine göre;

Yakut sözlerinin ardından gülerken, odadakilerin güldüğü duyuldu. Yakut, gazetecilerin odadan ayrılmasının ardından Güney Koreli parlamenterlerle basına kapalı olarak görüştü.

ŞAKAYDI

Sadık Yakut, sözlerinin kamuoyuna yansıması üzerine, “Şaka ile söylenmiş bir sözdü” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.