Rusya, İdlib’e Düzenlediği Hava Saldırısının Görüntülerini Paylaştı

GezeGen GezeGen     06-09-18     Dünya     Rusya, İdlib’e Düzenlediği Hava Saldırısının Görüntülerini Paylaştı     542 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

Rusya, İdlib’e Düzenlediği Hava Saldırısının Görüntülerini Paylaştı

Rusya Savunma Bakanlığı, İdlib’e düzenlenen hava saldırısının görüntüsünü yayınladı. Bakanlık, tüm saldırıların şehir merkezinden uzak, teröristlerin teyit edilmiş mevzilerine yapıldığını ileri sürdü.

Rusya Savunma Bakanlığı, Suriye’nin İdlib şehrine düzenlediği hava saldırısının görüntüsünü paylaştı.

Rusya, tüm saldırıların köylerden ve şehirlerden uzaktaki teröristlerin teyit edilmiş mevzilerine yapıldığı ileri sürüldü.

Bakanlık açıklamasında, iki Su-34 savaş uçağının Esad rejiminin terörist olarak adlandırdığı silahlı grupların mevzilerini bombaladığı belirtildi.

İŞTE RUSYA’DAN YAPILAN AÇIKLAMA:

“Su-35S çok amaçlı savaş uçağının taşınabilir uçaksavar füze sistemleri ile El Nusra’ya ait silah depolarını imha ettiği” ifade edilen açıklamada, tüm saldırıların sadece köylerden ve şehirlerden uzaktaki teröristlerin teyit edilmiş mevzilerine yapıldığı ileri sürüldü.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.